Swatch na Chiński Nowy Rok 2023

<
Gallery image
>
Swatch na Chiński Nowy Rok 2023 1
<
Swatch na Chiński Nowy Rok 2023 1Swatch na Chiński Nowy Rok 2023 2
 
>
 
 

Swatch uwielbia celebrować inne kultury i tradycje oraz chwile, które wnoszą do życia wiele radości. Od momentu wprowadzenia na rynek pierwszego zegarka ze specjalnej kolekcji na Chiński Nowy Rok, Swatch w zabawny sposób ożywia kolejne znaki chińskiego zodiaku.


Nadeszła kolej na królika - aby powitać Chiński Nowy Rok 2023, firma Swatch stworzyła wyjątkowy zegarek pełen symboliki oraz kolorów. Nowa specjalna edycja na Chiński Nowy Rok to żywy i zabawny model, który spodoba się nie tylko osobom urodzonym w Roku Królika.

Królik jest czwartym zwierzęciem chińskiego zodiaku i popularnym bohaterem tamtejszej legendy, uwielbiającym otaczać się rodziną i przyjaciółmi. Osoby urodzone w Roku Królika są raczej spokojne, ale cechuje je również troska o innych, życzliwość, gorliwość, szczerość i pomysłowość.

Specjalna edycja na Chiński Nowy Rok to wyjątkowo „uszaty” model! Model New Gent Bioceramic wyróżnia się jaskrawymi odcieniami czerwieni i symbolizującego dobrobyt złota, które kojarzą się z pomyślnością, witalnością, obfitością i szczęściem.

Prawdziwy charakter modelu determinują jednak królicze uszy: znajdziemy je na zbawnych wskazówkach umieszczonych na złotej lustrzanej tarczy z głową królika, na szlufce, a także na specjalnym opakowaniu z przypominającymi je uchwytami.

Specjalna edycja na Chiński Nowy Rok jest dostępna na stronie www.swatch.comAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 09-01-2023

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES