Timex® - kolekcja wiosna-lato 2018

<
Gallery image
>
Timex(R) wiosna-lato 2018 1
<
Timex(R) wiosna-lato 2018 1Timex(R) wiosna-lato 2018 2Timex(R) wiosna-lato 2018 3Timex(R) wiosna-lato 2018 4Timex(R) wiosna-lato 2018 5Timex(R) wiosna-lato 2018 6Timex(R) wiosna-lato 2018 7Timex(R) wiosna-lato 2018 8Timex(R) wiosna-lato 2018 9Timex(R) wiosna-lato 2018 10Timex(R) wiosna-lato 2018 11Timex(R) wiosna-lato 2018 12Timex(R) wiosna-lato 2018 13Timex(R) wiosna-lato 2018 14Timex(R) wiosna-lato 2018 15Timex(R) wiosna-lato 2018 16Timex(R) wiosna-lato 2018 17Timex(R) wiosna-lato 2018 18Timex(R) wiosna-lato 2018 19Timex(R) wiosna-lato 2018 20Timex(R) wiosna-lato 2018 21Timex(R) wiosna-lato 2018 22Timex(R) wiosna-lato 2018 23Timex(R) wiosna-lato 2018 24Timex(R) wiosna-lato 2018 25
 
>
 
 

Czym jest klasyk? To pewien archetyp, obiekt najwyżej próby, rzecz charakterystyczna i będąca synonimem dla całego kanonu produktów. Zawsze rozpoznawalny, niezależnie od czasu i okoliczności, wyznacznik stylu oraz jakości. Klasyk jest ponadczasowy. Gdy w 1854 r. Thomas Olsen stworzył nową firmę produkującą czasomierze, mówiono o niej "Szwajcaria Ameryki". Był to sam środek rewolucji przemysłowej, telegraf zawojowywał świat, lampa naftowa Łukaszewicza rozświetliła miliony domostw, a czas zyskał nową nazwę: Timex®.


Symbol

W najnowszej kolekcji marka z Connecticut redefiniuje swoje dziedzictwo, po raz kolejny łącząc wysokiej jakości rzemiosło, minimalistycznym designem i pierwszorzędnymi materiałami. Każda z tegorocznych linii zyskała nowoczesny twist, w pełni czerpiąc z tradycji zegarmistrzowskich Waterbury Clock Company.


Tradycja

Flagowa seria – Watebury – niezmiennie hołduje prostocie i elegancji. Tym razem została uzupełniona o chronografy, zaś obok klasycznych, gładkich, skórzanych pasków pojawiają się tłoczenia czy bransolety. Koperty wykonane zostały ze stali nierdzewnej i posiadają odcienie srebra oraz żółtego i różowego złota. Oprócz stylowego wyglądu, Waterbury wyróżniają się technologicznymi rozwiązaniami. Ich wodoszczelność została ustalona w klasie 50 metrów, co oznacza, że do wnętrza nie dostanie się woda w przypadku zachlapania.


Ruch

W kontraście do nich zaprojektowana została linia Allied. Jej sportowy charakter podkreślają silikonowe paski w kolorach granatu, pomarańczy czy zieleni. Cechą charakterystyczną tych czasomierzy jest czytelna, jasna tarcza, przykryta szkiełkiem mineralnym, które chroni przed zarysowaniami i obtłuczeniami. Zegarki działają w oparciu o niesłychanie precyzyjny mechanizm kwarcowy, zasilany baterią. Na cyferblacie umieszczono datownik dni miesiąca oraz ciekawe oznaczenia indeksów, które ułatwiają odczytanie czasu w trybie 24-godzinnym.


Amerykański duch

1982 r. Timex® otrzymał zlecenie od rządu Stanów Zjednoczonych dotyczące produkcji czasomierza dla korpusu US Marines. Zegarek miał spełniać trzy główne cechy: być lekki, czytelny oraz jednorazowego użytku. Teraz Timex® sięga do swoich archiwów, wprowadzając zmodernizowaną wersję legendarnego modelu, jednocześnie pozostając wiernym cechom charakterystycznym oryginalnego projektu. Plastik zastąpiony został, w zależności od modelu, aluminium lub stalą. W drugim wariancie materiałowe paski zastąpiono bransoletą, wykonaną z tego samego materiału, a o technicznym przeznaczeniu przypomina chronograf.
Z myślą o płci pięknej Timex® przygotował linię Fairfield. Damskie czasomierze, idealnie sprawdzą się w codziennych wyzwaniach – zarówno zawodowych, jak i prywatnych spotkaniach. Zaproponowana na sezon SS18 paleta barw, jak delikatny róż, biel czy karmelowy brąz, uzupełniono o stalową kopertę w kolorze srebra lub złota. Na pasku umieszczono ozdobny, stalowy element wysadzany srebrnymi kryształkami.


Kolekcja wiosna/lato 2018 marki Timex dostępna jest w salonach zegarmistrzowskich na terenie kraju.Autor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 11-06-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności