Zegarek Swatch na chiński Nowy Rok 2015

<
Gallery image
>
Zegarek Swatch na chiński Nowy Rok 2015 1
<
Zegarek Swatch na chiński Nowy Rok 2015 1Zegarek Swatch na chiński Nowy Rok 2015 2Zegarek Swatch na chiński Nowy Rok 2015 3Zegarek Swatch na chiński Nowy Rok 2015 4
 
>
 
 

Swatch świętuje chiński Nowy Rok Kozy z zegarkiem "The Goat’s Keeper". Swatch jest zawsze gotowy na imprezę – zwłaszcza taką, która trwa tygodniami! Wraz z chińską społecznością w czwartek, 19 lutego 2015 wita Rok Kozy. Uroczystość rozpocznie się paradami i spotkaniami rodzinnymi, a zakończy się na początku marca słynnym festiwalem lampionów. Nie możemy się już doczekać!


Opowieść o kozach

W całej historii Chin, od pradawnych czasów polowań po koczownictwo i rolnictwo, kozy były zawsze bliskimi towarzyszami codziennego życia ludzi. Nawet dzisiaj ludzie mile kojarzą oswojoną, siwowłosą kozę, która symbolizuje życie pełne pokoju i harmonii. Kozy są także symbolem bogactwa i dobrobytu, gdyż w starożytnych czasach znajdowały się w gospodarstwach osób bogatych i były znane jako "Ji Yang", co oznacza "koza pełna szczęścia". Z czasem "Yang" (koza) przekształciło się w "Xiang", a to z kolei oznacza bezpieczeństwo i szczęście. Młode kozy okazują swoje uznanie dla miłości i opieki matki poprzez klęczenie u jej stóp, dlatego też uznaje się kozę za miłe, skromne i wdzięczne zwierzę, które symbolizuje szacunek wobec  osób starszych.


"The Goat’s Keeper"

Zainspirowany tymi opowieściami Swatch stworzył na chiński Nowy Rok specjalny zegarek: "The Goat’s Keeper". Tarczę i pasek kolorowego New Gent zdobi oczywiście postać kozy. Ten specjalny noworoczny zegarek jest dostępny w specjalnym opakowaniu. Na powierzchni owalnego kartonu znajduje się koza, którą można zobaczyć także na zegarku, natomiast boki pudełka są ozdobione zygzakowatym wzorem przypominającym trójkąty w kolorach różowym i zielonym. Nad głową kozy wirują lśniące złote kropki, co z pewnością wróży bogactwo, dobrobyt oraz pomyślność w nadchodzącym roku!  


Cena: 255 PLNAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 19-02-2015

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności