Agnesi - w 100% włoski makaron

<
Gallery image
>
Agnesi - w 100% włoski makaron 1
<
Agnesi - w 100% włoski makaron 1Agnesi - w 100% włoski makaron 2Agnesi - w 100% włoski makaron 3Agnesi - w 100% włoski makaron 4Agnesi - w 100% włoski makaron 5Agnesi - w 100% włoski makaron 6Agnesi - w 100% włoski makaron 7Agnesi - w 100% włoski makaron 8Agnesi - w 100% włoski makaron 9
 
>
 
 

To co najlepsze we Włoszech: smak ziarna, żółty kolor słońca i świetna sprężystość po ugotowaniu i mnóstwo kształtów, które sprzyjają kulinarnej fantazji.

Selekcja zaczyna się tam, gdzie rosną najlepsze kłosy. Agnesi używa wyselekcjonowanego ziarna z Włoch,  Kanady i Arizony, gdzie odpowiednie warunki klimatyczne gwarantują stałą, wysoką jakość surowca i makaron zawsze "al dente".

Kluczem doskonałości Agnesi jest również unikalny proces produkcji gdzie wieloletnia tradycja łączy się z nowoczesnością. Semolina mieszana jest w niskiej temperaturze, każdy etap produkcji jest kontrolowany, a sam proces suszenia makaronu odbywa się w niskiej temperaturze  72° i 75°C


Wyjątkową gamą makaronów Agnesi jest linia Festaiola - makarony jajeczne o pysznym domowym smaku, do produkcji których używa się aż 6 świeżych jaj na 1 kg mąki.

Makarony Festaiola w połączeniu z każdym dodatkiem tworzą wyjątkowe danie o niepowtarzalnym, delikatnym smaku. Dzięki chropowatej powierzchni makaronu sos idealnie przylega i nie spływa. Festaiola jest idealna do mięsnych, rozgrzewających  sosów na bazie pomidorów i śmietany. Świetnie sprawdza się w połączeniu z owocami morza, a najcieńszą wstążkę (Tagliolini) można wykorzystać do aromatycznego rosołu.

W linii Festaiola Agnesi proponuje pięć różnych rodzajów wstążek o różnej grubości.

http://www.agnesi-polska.pl/Autor: Redakcja
Data publikacji: 22-11-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności