Andros - naturalne soki z wyciskanych owoców

<
Gallery image
>
Andros - naturalne soki z wyciskanych owoców 1
<
Andros - naturalne soki z wyciskanych owoców 1Andros - naturalne soki z wyciskanych owoców 2
 
>
 
 

Tajemnica wyjątkowości tych soków tkwi w niepowtarzalnym, świeżym i przyjemnym smaku. Produkty Andros powstają w stu procentach ze starannie wyselekcjonowanych owoców z rodzimych upraw. Marka, która już dawno podbiła serca konsumentów w zachodniej Europie, pojawiła się również w Polsce. Od teraz możemy delektować się sokami, do których produkcji wykorzystywane są najlepszej jakości owoce, zebrane w najlepszym momencie dojrzewania.


Andros to firma o bardzo bogatej historii. Powstała w 1910 roku w malowniczej dolinie Dordogne, w południowo-zachodniej Francji. Od samego początku powstania, kluczową wartością marki są tylko najlepsze owoce. To właśnie dzięki nim wszystkie produkty wyróżniają się niepowtarzalnym, subtelnym smakiem. Andros stawia na dbałość o każdy, najmniejszy detal – do przygotowania soków wykorzystywane są świeżo wyciskane, pełne witamin, wyselekcjonowane owoce. Ponadto produkty nie zawierają cukru i sztucznych konserwantów.  Niepowtarzalny, naturalny smak podbił serca konsumentów m.in. we Francji, Szwajcarii czy Belgii. 

Polskim konsumentom marka oferuje soki m.in. z pomarańczy, mandarynki, ananasa i grejpfruta. Każdy z nich to delikatny smak zamknięty w prostej, klasycznej butelce. Produktami z pewnością zachwycą się osoby świadomie wybierające produkty wysokiej jakości, koneserzy niepowtarzalnego smaku oraz osoby dbające o linię - 100 ml dawki witamin to zaledwie około 50 kalorii. 


Dostępne soki Andros:
Sok pomarańczowy: 1,5 l / 17,49 PLN, 1 l / 13,49 PLN
Sok mandarynkowy: 1,5 l / 17,49 PLN
Sok ananasowy: 1 l / 15,99 PLN
Sok cytrynowy: 1 l / 13,49 PLN
Sok egzotyczny: 1 l / 15,99 PLN
Sok czerwona pomarańcza: 1 l / 13,49 PLN
Sok grejpfrutowy: 1 l / 15,49 PLNAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 20-04-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto