Andros - naturalne soki z wyciskanych owoców

<
Gallery image
>
Andros - naturalne soki z wyciskanych owoców 1
<
Andros - naturalne soki z wyciskanych owoców 1Andros - naturalne soki z wyciskanych owoców 2
 
>
 
 

Tajemnica wyjątkowości tych soków tkwi w niepowtarzalnym, świeżym i przyjemnym smaku. Produkty Andros powstają w stu procentach ze starannie wyselekcjonowanych owoców z rodzimych upraw. Marka, która już dawno podbiła serca konsumentów w zachodniej Europie, pojawiła się również w Polsce. Od teraz możemy delektować się sokami, do których produkcji wykorzystywane są najlepszej jakości owoce, zebrane w najlepszym momencie dojrzewania.


Andros to firma o bardzo bogatej historii. Powstała w 1910 roku w malowniczej dolinie Dordogne, w południowo-zachodniej Francji. Od samego początku powstania, kluczową wartością marki są tylko najlepsze owoce. To właśnie dzięki nim wszystkie produkty wyróżniają się niepowtarzalnym, subtelnym smakiem. Andros stawia na dbałość o każdy, najmniejszy detal – do przygotowania soków wykorzystywane są świeżo wyciskane, pełne witamin, wyselekcjonowane owoce. Ponadto produkty nie zawierają cukru i sztucznych konserwantów.  Niepowtarzalny, naturalny smak podbił serca konsumentów m.in. we Francji, Szwajcarii czy Belgii. 

Polskim konsumentom marka oferuje soki m.in. z pomarańczy, mandarynki, ananasa i grejpfruta. Każdy z nich to delikatny smak zamknięty w prostej, klasycznej butelce. Produktami z pewnością zachwycą się osoby świadomie wybierające produkty wysokiej jakości, koneserzy niepowtarzalnego smaku oraz osoby dbające o linię - 100 ml dawki witamin to zaledwie około 50 kalorii. 


Dostępne soki Andros:
Sok pomarańczowy: 1,5 l / 17,49 PLN, 1 l / 13,49 PLN
Sok mandarynkowy: 1,5 l / 17,49 PLN
Sok ananasowy: 1 l / 15,99 PLN
Sok cytrynowy: 1 l / 13,49 PLN
Sok egzotyczny: 1 l / 15,99 PLN
Sok czerwona pomarańcza: 1 l / 13,49 PLN
Sok grejpfrutowy: 1 l / 15,49 PLNAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 20-04-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES