Hochland na grilla i piknik

<
Gallery image
>
Hochland na grilla i piknik 1
<
Hochland na grilla i piknik 1Hochland na grilla i piknik 2Hochland na grilla i piknik 3Hochland na grilla i piknik 4Hochland na grilla i piknik 5Hochland na grilla i piknik 6Hochland na grilla i piknik 7
 
>
 
 

Hochland jest już przygotowany do sezonu grillowego. W ofercie marki znajdziemy duży wybór produktów, z których część można wrzucić na ruszt, inne dodać do sałatek lub potraktować jako pyszną przekąskę. Z pewnością urozmaicą menu podczas każdego spotkania z rodziną czy przyjaciółmi!


Grill w gronie rodzinnym czy znajomych to stały punkt w wiosenno-letnim kalendarzu. Pikniki na świeżym powietrzu, w przydomowym ogródku lub na tarasie stały się niemal naszą narodową tradycją. Doskonale pamięta o tym marka Hochland, która jak co roku zaprasza na "serową" ucztę.

Produkty na grilla świetna alternatywa dla mięs lub doskonały dodatek do warzyw podczas spotkań. Te od Hochland są gotowe do położenia na ruszcie lub grillowej patelni bezpośrednio po wyjęciu z opakowania. Wystarczy 2-3 min, by cieszyć się pysznym smakiem sera na ciepło. Do wyboru masz klasyczne Medaliony Serowe oraz Medaliony z pomidorami i bazylią.

Sery typu greckiego idealnie nadają się do urozmaicenia potraw o naturalny śródziemnomorski akcent. I tak Ser typu greckiego w bloczku - klasyczny, z ziołami lub lekki, czyli bez dodatkowej zalewy, będzie odpowiedni do zapiekania go w całości, a Ser typu greckiego w kostkach w oleju - z papryką lub ziołami, doskonale sprawdzi się jako dodatek do sałatki. Natomiast Ser typu greckiego w kostkach z ziołami bez oleju to z kolei świetna szybka, wygodna i wartościowa przekąska dla zapracowanych.

Na ciepło, na zimo, solo i w połączeniu z innymi ulubionym składnikami - jedz medaliony i sery typu greckiego Hochland tak, jak chcesz i kiedy chcesz. Jedyne pytanie brzmi: od którego zacząć?


Materiał PRAutor: Redakcja
Data publikacji: 28-05-2024

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES