Hochland Sielski - wyśmienity smak w nowym opakowaniu

<
Gallery image
>
Hochland Sielski 1
<
Hochland Sielski 1Hochland Sielski 2Hochland Sielski 3Hochland Sielski 4Hochland Sielski 5Hochland Sielski 6
 
>
 
 

Nowość! ser Hochland Sielski wyróżnia nie tylko pochodzenie, wyśmienity smak, lecz także jedyne na rynku zamknięcie na funkcjonalny rzep, dzięki któremu pyszny ser na dłużej zachowuje świeżość.


W jednym z najczystszych rejonów Polski zwanym Zielonymi Płucami Polski powstaje wyjątkowy ser żółte Hochland Sielski! W polskich, rodzinnych gospodarstwach krowy dają wysokiej jakości mleko, które jest jego pyszną podstawą. Nowość Hochland wyróżnia nie tylko pochodzenie, wyśmienity smak, lecz także jedyne na rynku zamknięcie na funkcjonalny rzep, dzięki któremu pyszny ser na dłużej zachowuje świeżość. Przyjazne środowisku opakowanie można wykorzystać później także do innych celów! Nowa linia serów żółtych Hochland z Zielonych Płuc Polski to najdoskonalsze połączenie pysznego smaku z wygodą i filozofią zero waste. Prosto, pysznie, wygodnie, a przy tym nowocześnie i z troską o środowisko naturalne! Bo kiedy my jesteśmy dobrzy dla natury, natura jest dobra dla nas – wyśmienite sery Hochland Sielski są tego najlepszym dowodem.


Jakość z Zielonych Płuc Polski

Sery Hochland Sielski swój niezwykły, bogaty smak i jakość zawdzięczają przede wszystkim miejscu, w którym są produkowane. To najczystsze i bogate przyrodniczo tereny zwane Zielonymi Płucami Polski. Między innymi tam, w rodzinnych gospodarstwach dbających o dobrostan zwierząt i środowisko naturalne, krowy dają pyszne mleko, z którego powstaje wyśmienity żółty ser Hochland Sielski.


Tak smakuje sielskość!

Beztroskich chwil cieszenia się idealnym smakiem doświadczy każdy, kto choć raz spróbuje jednego z trzech rodzajów sera Hochland Sielski. Hochland Sielski Klasyczny to delikatnie słodki, sprężysty ser z dziurami – ta klasyka nie nudzi się nigdy.  Z kolei Hochland Sielski Śmietankowy podbije serca wszystkich miłośników łagodnych, aksamitnych smaków i kremowych konsystencji. Fani intensywnych doznań smakowych też znajdą propozycję dla siebie! Hochland Sielski Wyrazisty zachwyca bogatym, dojrzałym smakiem i będzie idealnym dodatkiem do wytrawnych składników.


Kupujesz - przechowujesz – nie marnujesz!

Opakowania serów Hochland Sielski z unikalnym, jedynym takim na rynku zamknięciem na rzep, pomagają w realizacji idei zero waste i domowej edukacji w zakresie ekologii - idealna świeżość sera zachowana na dłużej to najlepszy argument do tego, by nie wyrzucać żywności. Dzięki szczelnemu zamknięciu, mogą posłużyć np. do przechowania kanapek na drugie śniadanie, mrożenia owoców czy grupowania drobnych rzeczy w domu, jak paragony czy drobne akcesoria w pokoju dziecka. Opakowania serów Hochland Sielski zostały stworzone zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju. Podczas ich produkcji ograniczono bowiem zużycie plastiku o ponad 30%! Dodatkowo elementy takie jak tacka są całkowicie przeznaczone do recyklingu i mogą być ponownie wykorzystane.

Proste rozwiązania są najlepsze! Pyszne, naturalne smaki, najwyższa jakość, tradycja w nowoczesnym wydaniu z ogromnym szacunkiem do natury – Hochland Sielski to smak beztroskich chwil i mądry wybór z korzyścią dla natury!

Hochland Sielski Klasyczny, Śmietankowy, Wyrazisty

Cena: 4,99 zł / 120 gAutor: Redakcja
Data publikacji: 18-03-2021

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES