LotusGrill - po prostu najfajniejszy grill na świecie

<
Gallery image
>
LotusGrill 1
<
LotusGrill 1LotusGrill 2LotusGrill 3LotusGrill 4LotusGrill 5LotusGrill 6
 
>
 
 

Czy wyobrażasz sobie grillowanie na balkonie albo w mieszkaniu? Teraz deszcz już nigdy nie pokrzyżuje planów barbecue z przyjaciółmi. LotusGrill to jedyne w swoim rodzaju urządzenie, które jest lekkie, proste w obsłudze i bezdymne. Dlatego możesz go używać dosłownie wszędzie, bez względu na pogodę. Wystarczą 3 minuty, żebya był gotowy do pracy!


Czy sezon grillowy może trwać cały rok? Tak! LotusGrill to wyjątkowe urządzenie, które nie dymi i działa bezzapachowo. Możesz go używać dosłownie wszędzie – na balkonie, łodzi, w drewnianym domku za miastem czy we własnym mieszkaniu. Jest poręczny i lekki - z łatwością zapakujesz go na rower, by cieszyć się piknikiem w ulubionym parku. A nawet jeśli zacznie padać, wystarczy znaleźć jakiekolwiek zadaszenie.

Każdy może zostać mistrzem grillowania. Wystarczą 3 minuty!

Myślisz, że grillowanie to trudna sztuka? Nie z LotusGrill, który potrzebuje zaledwie 3 minut, żeby być gotowym do pracy. Ten bezdymny grill jest napędzany za pomocą czterech baterii i działa na zasadzie miecha. Z użyciem specjalnego pokrętła możesz regulować ilość powietrza dostarczanego do zamkniętego pojemnika z węglem. Tym samym łatwo i wygodnie kontrolujesz temperaturę i intensywność grillowania. Zapomnij o problemie zbyt dużego ognia. Teraz, jeśli warzywa lub mięso zbyt szybko przypiekają się na ruszcie, wystarczy zmniejszyć dopływ powietrza do węgla.

To jednak nie wszystko...

Potrawy przygotowane na LotusGrill są nie tylko smaczne, ale przede wszystkim zdrowe. Dzięki przemyślanej konstrukcji urządzenia, ściekający tłuszcz zbiera się na dnie stalowej misy i nie ma kontaktu z rozżarzonym węglem. Dlatego podczas grillowania nie powstają żadne szkodliwe substancje, które zmieniają smak dań. Podwójna obudowa sprawia, że urządzenie pozostaje cały czas zimne, dlatego można je swobodnie przenosić podczas grillowania.

LotusGrill wyróżnia nie tylko funkcjonalność, ale też poręczny kształt. Śliwka, malina, musztarda, miętus, orange, stylowy szary – wybierz kolor, który najlepiej będzie pasował do Twojej kuchni, pokoju dziennego czy tarasu, a może ogrodu zimowego. LotusGrill to patent na udane spotkanie. Jest bezpieczny i wygodny w użyciu. Sprawdza się dosłownie wszędzie. Już dziś zaproś przyjaciół w ulubione miejsce i zostań kulinarnym mistrzem.

Do nabycia w wybranych salonach Villeroy & Boch, Almi Décor oraz e-shopie www.lotusgrill.pl

Cena: 699 PLNAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 13-07-2012

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności