Nie wszystkie pomidory są podobne...

W 1856 roku Frnacesco Cirio był pionierem w produkcji warzyw i owoców w puszce, udoskonalając technikę apertyzacji, dzięki której problem szybko psujących się warzyw i owoców został rozwiązany. W wieku zaledwie 20 lat Francesco Cirio otworzył pierwszą fabrykę w Turynie, która zapoczątkowała światowy sukces naszej marki.


Dziś po 160 latach kontynuujemy tradycję marki Cirio. Naszą siłą są ludzie, którzy z zaangażowaniem i pasją każdego dnia dostarczają Ci to co we Włoskiej kuchni najlepsze.

Jakość Cirio to 100% włoskich pomidorów, kontrolowanych na każdym etapie produkcji. Dzięki włoskiemu słońcu i naszej pracy do Twojej kuchni trafiają wyłącznie włoskie pomidory zebrane w optymalnej fazie dojrzałości i przetwarzane krótko po zbiorach.

Inspirujące nowości Cirio na pomidorową jesień:


Sos do pizzy

Drobno pokrojone pomidory z dodatkiem ziół i przypraw śródziemnomorskich (bazylia, oregano, majeranek), tworzące pyszny, kremowy, gotowy sos do przygotowania prawdziwej, włoskiej pizzy. Wygodne opakowanie 190g w sam raz na jedną dużą pizzę.


Cena: 4,50 PLN / 190gAutor: Redakcja
Data publikacji: 12-10-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES