Ariel Allin1 PODS - nowa ulepszona formuła kapsułek do prania

<
Gallery image
>
Ariel Allin1 PODS 1
<
Ariel Allin1 PODS 1Ariel Allin1 PODS 2Ariel Allin1 PODS 3Ariel Allin1 PODS 4
 
>
 
 

Nowe ubrania jeszcze nigdy nie były tak łatwo dostępne. Od 2000 roku konsumpcja odzieży wzrosła dwukrotnie. Jednocześnie obecnie konsumenci korzystają ze swoich ubrań dwukrotnie krócej. 20% z nich jest wyrzucanych ze względu na uszkodzenia takie jak poplamienie lub zużycie. Gdyby przedłużyć o zaledwie 10% żywotność tylko jednej na pięć rzeczy znajdujących się w europejskich szafach, na wysypiskach lądowałoby o 6,4 mln ton odzieży mniej. Co więcej, wydłużenie cyklu życia ubrań o 10% pozwoliłoby zaoszczędzić trzy miliony ton CO2 oraz 150 milionów litrów wody rocznie.


Pomóż uratować miliony ubrań przed wysypiskiem śmieci

• Czystość na wyższym poziomie: Nowa ulepszona formuła Ariel Allin1 PODS rozwiązuje problem widocznego i niewidocznego brudu nawet w energooszczędnych cyklach prania
• Twoje ulubione ubrania mogą dłużej wyglądać jak nowe: Teraz możesz nosić ubrania dłużej, a co za tym idzie kupować mniej. Dzięki temu mniej ubrań trafi na wysypiska śmieci


Udoskonalone czyszczenie nawet w niskiej temperaturze prania sprawi, że twoje ubrania będą wyglądały jak nowe

Brud przyciąga brud, a to jest głównym powodem, dla którego ubrania stają się "zużyte" i "uszkodzone". Co więcej, nasze ubrania z czasem stają się matowe i szare z powodu zarówno widocznych, jak i niewidocznych plam. Przeciętnie człowiek produkuje dziennie 1 litr potu i 20 g wydzielin – większość z nich pozostaje na ubraniach.
Jeśli te zabrudzenia nie zostaną prawidłowo usunięte, sprawią, że włókna staną się klejące na poziomie mikroskopowym i będą przyciągać kolejne cząsteczki brudu, co z upływem czasu pogarsza ich stan, gdy zabrudzenia stają się widoczne.

Aby usunąć te zanieczyszczenia już podczas pierwszego prania, zwłaszcza w niskiej temperaturze, potrzeba doskonałego detergentu. Właśnie dlatego kapsułki Ariel Allin1 PODS zostały wykonane z szybko rozpuszczającej się powłoki, uwalniającej składniki od początku prania tak, by mogły walczyć z brudem w trakcie całego cyklu.


Jak to działa

Ulepszona formuła Ariel Allin1 PODS została opracowana w celu usuwania widocznych i niewidocznych zabrudzeń już w pierwszym praniu – nawet w niskich temperaturach. Usuwa uporczywe zabrudzenia jak nigdy wcześniej. Ariel Allin1 PODS zapewnia bardziej wydajne pranie poprzez wyeliminowanie konieczności używania wielu produktów oraz poprzez opracowaną przez ekspertów formę kapsułek, które uwalniają składniki w odpowiednim czasie przez cały cykl prania, aby zwalczać brud od pierwszej minuty. Optymalizują cały proces i oferują ulepszony poziom doskonałej czystości.

Ariel Allin1 PODS zostały specjalnie zaprojektowane, tak aby były łatwe w użyciu, a jednocześnie bezkompromisowe w zakresie rezultatów.

• Jedna kapsułka gwarantuje wyniki: Ich formuła Allin1 oznacza, że wystarczy jedna kapsułka, aby uzyskać dogłębne oczyszczenie ulubionych ubrań, poprzez uwalnianie składników z kapsułki w optymalnym czasie podczas całego cyklu prania w celu zwalczania plam.
• Lekkie i łatwe przechowywanie: Ich kompaktowa forma oznacza, że Ariel Allin1 PODS są lekkie, łatwe do przenoszenia i przechowywania w porównaniu z innymi formami produktów do prania. Łatwiej przetransportować je ze sklepu, dozować i używać podczas prania.
• Brak konieczności odmierzania: Opracowana przez ekspertów forma kapsułek oznacza mniej wysiłku fizycznego i umysłowego, a także unikanie rozlewania lub dozowania ciężkich proszków, czy płynów. Możesz im zaufać – jedna kapsułka zawiera odpowiednią ilość produktu, aby Twoje pranie było idealnie czyste.
• Lepsze dla środowiska: Allin1 PODS działają nawet w zimnych cyklach prania, oszczędzając pieniądze na rachunkach za energię bez kompromisu w zakresie jakości.


Nowość! Ariel Allin1 Ultra-Oxi PODS - zmodernizuj swoje pranie i zobacz różnicę

Wbudowany środek do prania wstępnego i zwiększona moc czyszczenia kapsułek Ultra-Oxi usuwa nawet najtrudniejsze plamy. Formuła AllIn1 zawiera detergent, odplamiacz, środek chroniący kolor oraz środek do prania wstępnego. To połączenie przenosi walkę z plamami na wyższy poziom.
Specjalna powłoka rozpuszcza się, uwalniając zawartość komór, zarówno w gorącej, jak i chłodnej wodzie, a nisko pieniący się środek piorący działa na trudne plamy zarówno w wysokowydajnych, jak i standardowych pralkach.


Jak używać Ariel Allin1 PODS?

1. Umieść kapsułkę w pustym bębnie pralki
2. Połóż ubrania na kapsułkę
3. Dodaj płyn do płukania tkanin
4. Pamiętaj, żeby nie przeładowywać bębna pralki!
5. Pierz w dowolnej temperaturze i pralce


Ceny:

Ariel Allin1 Ultra Oxi PODS 25 szt / 24,99 zł
Ariel Allin1 Ultra Oxi PODS 32 szt / 29,99 złAutor: Redakcja
Data publikacji: 18-09-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności