Ariel Allin1 PODS z technologią Purezyme™ - usuń nawet niewidoczne zabrudzenia

<
Gallery image
>
Ariel Allin1 PODS z technologią Purezyme™ 1
<
Ariel Allin1 PODS z technologią Purezyme™ 1Ariel Allin1 PODS z technologią Purezyme™ 2Ariel Allin1 PODS z technologią Purezyme™ 3
 
>
 
 

Wydaje nam się, że plamy i zabrudzenia na tkaninach widzimy gołym okiem, ale czy wszystkie? To co wydaje się czyste dla oka nie zawsze takie jest. Prawie 80% Polaków  ma świadomość istnienia niewidocznych plam i zabrudzeń, ale jednocześnie ponad 60% z nich uważa, że mogą one zostać na ubraniach nawet po praniu. Specjalna technologia Purezyme™ opatentowana przez markę Ariel pozwala na usunięcie niewidzialnych plam i brudu. W połączeniu z siłą piorącą Ariel zapewnia higieniczną oraz dogłębną czystość.


Usuń teraz nawet niewidoczne zabrudzenia dzięki Ariel Allin1 PODS z technologią Purezyme™

Dbanie o naszą higienę jest bardzo ważne. Jest to jeden z elementów troski o zdrowie nasze i naszych bliskich, szczególnie w obecnych czasach. Jeszcze dokładniej chcemy czyścić wszystkie rzeczy, z którymi ma styczność nasza rodzina – dotyczy to również ubrań. Zawsze ocenialiśmy wynik na podstawie tego, co widzimy: jeśli na tkaninie nie ma widocznych plam to oznacza to, że musi być czysta. Czy rzeczywiście? Ubrania mogą się takie wydawać na pierwszy rzut oka. Jednak często duża ilość plam i zabrudzeń jest dla nas niewidoczna. Prawie 80% Polaków przyznało, że mają świadomość istnienia niewidocznych plam i zabrudzeń, ale jako główne źródło ich pochodzenia określiło zanieczyszczenie powietrza. Jest ono poważnym problemem dla środowiska, ale nie dla ubrań. Pot, łój i martwy naskórek pochodzące z naszej skóry powodują powstanie niewidocznych zabrudzeń. Przeciętnie człowiek produkuje dziennie 1 litr potu i 20 g innych wydzielin. Tym samym tylko 30% z zabrudzeń na naszych ubraniach pochodzi z zewnątrz, a aż 70% z nich jest efektem kontaktu odzieży z naszym potem i innymi wydzielinami. Aż 85% konsumentów słusznie przyznało, że martwy naskórek przedostaje się do naszych ubrań i pościeli, pozostając tam. Jeśli nie zostanie on, wraz z innymi zanieczyszczeniami, dogłębnie usunięty w praniu, z czasem będzie się nawarstwiać i powodować nieprzyjemny zapach czy nieestetyczny wygląd tkanin.


Higieniczne pranie, by nosić dłużej

Żółte plamy pod pachami - brzmi znajomo? Zdecydowana większość Polaków – bo aż 96% zauważyło żółknięcie białych koszulek po jakimś czasie użytkowania, a aż ¾ odpowiedziało, że to właśnie z tym rodzajem zabrudzeń najtrudniej jest im sobie poradzić. Powodują one dyskomfort, ulubione koszulki przestają być tymi najczęściej noszonymi, a my nie wiemy jak przywrócić im nieskazitelną czystość i oryginalny kolor. Te plamy to efekt gromadzenia się niewidocznego, nawarstwiającego się brudu z różnych wydzielin. Jako kolejne zabrudzenia ciężkie do usunięcia wymieniano: plamy z trawy (prawie 47% ankietowanych), plamy z jedzenia (33%) czy plamy z kawy (22%).
Niemożność poradzenia sobie z niektórymi plamami sprawia, że krócej nosimy ubrania, nawet te ulubione, którymi chcemy cieszyć się jak najdłużej. Aż na drugim miejscu (58% konsumentów) jako powód wyrzucania ubrań wymieniane są żółte plamy pod pachami. Tymczasem odpowiednio dobrany, dobry środek do prania jest w stanie poradzić sobie nawet z tak trudnymi do usunięcia zabrudzeniami, zanim jeszcze niewidoczny brud nawarstwi się i stanie się widoczny. Dzięki dogłębnemu, higienicznemu czyszczeniu ubrań, pozostaną one w świetnej kondycji i będziemy mogli cieszyć się nimi dłużej. Obecnie aż ¾ pytanych wyrzucana ubrania z powodu "znoszenia" i zestarzenia.


Technologia Purezyme™

Ponad połowa konsumentów uznała, że niewidoczny brud może pozostać na ubraniach nawet po praniu. A jednocześnie aż 96% Polaków wybrałoby wiarygodny produkt wiedząc, że czyści on nawet niewidoczny brud. W odpowiedzi na te potrzeby, Ariel opracował i opatentował specjalną technologię Purezyme™. Pozwala ona na usunięcie niewidocznych gołym okiem plam i brudu, co w połączeniu z siłą kapsułek Ariel zapewnia higieniczną czystość. Technologia z jego zastosowaniem znajduje się we wszystkich kapsułkach do prania Ariel Allin1 PODS dostępnych teraz na polskim rynku.

Ariel Allin1 PODS zapewnia bardziej wydajne pranie poprzez wyeliminowanie konieczności używania wielu produktów dzięki opracowanej przez ekspertów formie kapsułek, które uwalniają składniki w odpowiednim czasie przez cały cykl prania, aby zwalczać brud od pierwszej minuty. To niezwykła siła piorąca kapsułek Ariel, która zapewnia głębokie czyszczenie, ponadto usuwając teraz też niewidoczne zabrudzenia. Optymalizują one cały proces prania i oferują jeszcze wyższy poziom doskonałej czystości.


Ariel Allin1 PODS zostały specjalnie zaprojektowane, tak aby były łatwe w użyciu, a jednocześnie bezkompromisowe w zakresie rezultatów.

• Jedna kapsułka gwarantuje wyniki: Ich formuła Allin1 oznacza, że wystarczy jedna kapsułka, aby uzyskać dogłębne oczyszczenie ulubionych ubrań, poprzez uwalnianie składników z kapsułki w optymalnym czasie podczas całego cyklu prania by usunąć plamy.
• Opatentowana technologia Purezyme™: Dzięki specjalnemu, naturalnemu enzymowi pomaga skutecznie usuwać niewidoczne plamy i zabrudzenia powstające na skutek gromadzenia się zanieczyszczeń pochodzących z naszego ciała.
• Lekkie i łatwe przechowywanie: Ich kompaktowa forma oznacza, że Ariel Allin1 PODS są lekkie, łatwe do przenoszenia i przechowywania w porównaniu z innymi formami produktów do prania. Łatwiej przetransportować je ze sklepu, dozować i używać podczas prania.
• Brak konieczności odmierzania: Opracowana przez ekspertów forma kapsułek oznacza mniej wysiłku fizycznego i umysłowego, a także unikanie rozlewania lub dozowania ciężkich proszków, czy płynów. Możesz im zaufać – jedna kapsułka zawiera odpowiednią ilość produktu, aby Twoje pranie było idealnie czyste.
• Lepsze dla środowiska: Allin1 PODS działają nawet w zimnych cyklach prania, oszczędzając pieniądze na rachunkach za energię bez kompromisu w zakresie jakości.


Ceny:
Kapsułki Ariel Allin1 Ultra-Oxi PODS 34,99 zł / 24 sztuki
Kapsułki Ariel Allin1 Ultra-Oxi PODS 59,99 zł / 44 sztukiAutor: Redakcja
Data publikacji: 10-10-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES