Ariel Pods+® Extra Clean Power - nowe kapsułki

<
Gallery image
>
Ariel Pods+® Extra Clean Power - nowe kapsułki 1
<
Ariel Pods+® Extra Clean Power - nowe kapsułki 1Ariel Pods+® Extra Clean Power - nowe kapsułki 2Ariel Pods+® Extra Clean Power - nowe kapsułki 3
 
>
 
 

Nowe kapsułki Ariel Pods+® Extra Clean Power w nowym pudełku EcoClic® zapewniają wyjątkową czystość tkanin pranych w niskich temperaturach, umożliwiając zmniejszanie śladu węglowego każdego prania, usuwając nawet 7-dniowe zaschnięte zabrudzenia.


Wystarczy jedno kliknięcie!

Nowe, ergonomiczne, kartonowe opakowania kapsułek Ariel ograniczają zużycie plastiku oraz są bardziej inkluzywne

• Jeśli wszyscy użytkownicy kapsułek do prania Ariel wybraliby nowe opakowania EcoClic® moglibyśmy oszczędzić w Europie łącznie do 6500 ton  plastiku rocznie.
• Nowe pudełko EcoClic® jest łatwiejsze w użyciu dla wszystkich, dzięki nowemu wzornictwu, technologii NaviLens i innowacyjnym oznaczeniom dotykowym.
• Nowe kapsułki Ariel Pods+® Extra Clean Power zapewniają wyjątkową czystość tkanin pranych w niskich temperaturach, umożliwiając konsumentom zmniejszanie śladu węglowego każdego prania, jednocześnie usuwając nawet 7-dniowe zaschnięte zabrudzenia.

Po raz pierwszy marka Ariel prezentuje swoje rewolucyjne kartonowe pudełko EcoClic®. Nowe, kartonowe opakowanie posiada certyfikat FSC i zostało zaprojektowane tak, aby było intuicyjne i inkluzywne dla wszystkich dorosłych, dzięki przełomowym technologiom, jednocześnie będąc certyfikowanym jako bezpieczne dla dzieci.
Kartonowe opakowanie EcoClic® jest jednym z najbardziej innowacyjnych rozwiązań marki Ariel, a jego stworzenie zajęło ponad cztery lata rygorystycznych testów z udziałem ponad 2500 konsumentów w całej Europie, w tym rodziców oraz osób z upośledzeniami zręczności, zaburzeniami wzroku i funkcji poznawczych.


Zredukujmy zużycie plastiku!

Nowe kartonowe opakowanie Ariel EcoClic® posiada certyfikat FSC  i w pełni nadaje się do recyklingu. Gdyby wszyscy użytkownicy wcześniejszych plastikowych pudełek zawierających kapsułki Ariel wybrali nowe, kartonowe opakowania, moglibyśmy zaoszczędzić w Europie nawet do 6500 ton tworzyw sztucznych rocznie. Co więcej, nowe opakowanie jest wykonane w ponad 70% z włókien pochodzących z odzysku, a odpady powstałe przy produkcji kapsułek Ariel Pods® nie są wysyłane na wysypiska. Te rozwiązania są kluczowym krokiem w działaniach marki Ariel na rzecz zmniejszenia ilości pierwotnych tworzyw sztucznych w kategorii Fabric Care P&G w Europie o 30% do 2025 roku.


Wygodne użycie dla wszystkich

Oprócz mniejszej ilości plastiku, nowo zaprojektowane opakowanie kapsułek do prania Ariel jest bardziej ergonomiczne w użyciu i ma sprytne, głośne „kliknięcie” informujące o prawidłowym zamknięciu, zapewniające bezpieczeństwo dzieciom.

Opakowanie EcoClic® marki Ariel posiada najnowsze oznaczenie dotykowe i technologię NaviLens, aby pomóc osobom z zaburzeniami wzroku, zręczności lub funkcji poznawczych. Oznaczenie w kształcie pralki jest wytłoczone na zewnętrznej stronie opakowania i zostało opracowane przez firmę P&G, aby pomóc osobom, które utraciły wzrok, zidentyfikować, że kupują środek do prania.

NaviLens to specjalnie opracowany kod dla osób niedowidzących. Po zainstalowaniu aplikacji NaviLens użytkownicy mogą skanować produkt za pomocą kamery swojego urządzenia, aby uzyskać szybki dostęp do ważnych informacji na temat produktu i opakowania za pomocą dźwięku lub dużego i wyraźnego tekstu. Użytkownicy mogą także zlokalizować z dużą dokładnością, gdzie znajduje się produkt, korzystając z rozszerzonej rzeczywistości (AR, augmented reality). Kody NaviLens można zeskanować z ponad 12 razy większej odległości niż kody QR lub kody kreskowe.

"Nowe kartonowe opakowanie to jedna z największych innowacji marki Ariel. Zainwestowaliśmy w rygorystyczne, 4-letnie badania, aby udoskonalić opakowania, stawiając zadowolenie i satysfakcję naszych konsumentów na pierwszym miejscu. Jednocześnie dążyliśmy do zrównoważonego rozwiązania, które będzie dostępne dla wszystkich dorosłych, a nie tylko dla nielicznych. Cieszymy się, że ta ciężka praca się opłaciła i jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe rozwiązanie, które redukuje zużycie plastiku przy zachowaniu wysokich standardów bezpieczeństwa dla dzieci. To, w połączeniu z doskonałą mocą czyszczenia nawet w niskich temperaturach przy zastosowaniu produktów marki Ariel, stanowi kamień milowy, który pomoże obniżyć nam ślad środowiskowy każdego prania" - Elvan Onal, wiceprezes Fabric Care P&G na Europę.


Pranie w niskiej temperaturze bez kompromisów

Dążąc do stworzenia bardziej zrównoważonych opakowań, marka Ariel nadal angażuje się w swoją misję oferowania wyjątkowej siły czyszczenia i świeżości tkanin, nawet podczas prania w niskich temperaturach. Nowe kapsułki do prania Ariel Pods® zostały zaprojektowane z myślą o doskonałym usuwaniu plam nawet w zimnej wodzie, dzięki technologii Coolclean™. Bez problemu poradzą sobie z zaschniętymi plamami, np. po skrobi obecnej w żywności, w puddingach, zupach, sosach, makaronach czy dressingach do sałatek. Ponadto dzięki wyjątkowej kompozycji zapachowej, tkaniny będą zawsze pachniały świeżością i czystością.

Wybieranie niskiej temperatury prania jest dużo lepsze dla naszej planety, ponieważ prawie 60% śladu węglowego środków do prania  pochodzi z fazy użytkowania, głównie z powodu podgrzewania wody. Oznacza to, że gdyby wszyscy w Europie obniżyli temperaturę prania z 40°C do 30°C, moglibyśmy zaoszczędzić nawet 3,5 miliona ton CO2 rocznie, co odpowiada usunięciu z dróg aż dwóch milionów samochodów . Pranie w zimniejszej wodzie jest również lepsze dla naszej garderoby, ponieważ chroni ubrania na dłużej; a także dla naszego portfela. Zmieniając temperaturę prania z 60°C na 30°C możemy zużywać do 60% mniej energii elektrycznej na cykl, co oznacza niższe rachunki za prąd na koniec miesiąca.

Więcej informacji o Ariel dostępnych jest na stronie www.EverydayMe.plAutor: Redakcja
Data publikacji: 21-10-2022

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES