Bvlgari - nowa linia biżuteryjnych okularów Le Gemme

<
Gallery image
>
Bvlgari Le Gemme 1
<
Bvlgari Le Gemme 1Bvlgari Le Gemme 2Bvlgari Le Gemme 3Bvlgari Le Gemme 4Bvlgari Le Gemme 5
 
>
 
 

Luksusowa marka Bvlgari we współpracy ze znaną firmą Luxottica, która produkuje okulary dla takich marek jak Chanel, Prada i Dolce & Gabbana, stworzyła nową linię biżuteryjnych okularów o nazwie Le Gemme.

Okulary wykonane są z żółtego, białego lub różowego złota inkrustowanego półszlachetnymi kamieniami. Dla najbardziej wymagających klientek marka przygotowała model Le Gemme Rare przy wykonaniu których użyto kamieni szlachetnych jak brylanty i szafiry oraz masę perłową. Okulary o kocim kształcie mają wiele odniesień do lat 50-tych i 60-tych.

Ceny zaczynają się od 44.000 USD, a kończą na 92.000 USD.Autor: Redakcja
Data publikacji: 26-07-2011

KOMENTARZE

Bardzo twarzowe te okularki, chciałabym je mieć
 
Renata Dusza | 19.09.2011 | 14:14
Nikoniecznie w moim guscie ale komuś napewno sie spodobają oryginalne;)
 
Katarzyna Biel | 30.03.2012 | 11:04

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności