Czas na chwilę zapomnienia z batonikami Fantasia

<
Gallery image
>
Czas na chwilę zapomnienia z batonikami Fantasia 1
<
Czas na chwilę zapomnienia z batonikami Fantasia 1Czas na chwilę zapomnienia z batonikami Fantasia 2
 
>
 
 

Kremowe jogurty Fantasia z różnymi dodatkami od lat mają wierną rzeszę fanów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów Fantasia rozszerzyła swoją ofertę o batoniki. Jest to propozycja dla wszystkich tych, którzy szukają słodkości i przyjemności w zabieganym życiu. Chwila zapomnienia z batonikami Fantasia dostępna jest w dwóch wariantach smakowych - karmelowym oraz wiśniowym.


Czas dla siebie to jeden z najważniejszych momentów w ciągu dnia, zwykle też nie potrzeba wiele, by zapewnić sobie chwilę przyjemności – wystarczy ulubiony serial czy książka, długa kąpiel, relaksująca muzyka czy też ulubiona przekąska. Koneserom słodkości Fantasia proponuje chwilę zapomnienia w postaci puszystych, mlecznych batoników. W zależności od preferencji, smakosze przyjemności mogą wybrać między dwoma wariantami smakowymi – karmelem lub soczystą wiśnią połączonych z mleczną masą i delikatnym, kakaowym biszkoptem w chrupiącej polewie.

"Fantasia stale stara się wychodzić naprzeciw potrzebom swoich konsumentów. Tak powstał batonik Fantasia - ulubiony smak w nowej, poręcznej formie. Chcieliśmy zaoferować produkt, który będzie nie tylko słodkim deserem, ale także chwilą przyjemności. Wierzymy, że się udało" - mówi Krzysztofa Zaborowska, kierownik marki Fantasia.


Pozwól sobie na chwilę zapomnienia

Batoniki Fantasia to odpowiedź na dynamicznie zmieniający się styl życia konsumentów. Powstały z myślą o tych, którzy lubią umilać sobie dzień przepysznymi przekąskami. W natłoku codziennych obowiązków - w pracy, szkole, podczas podróży, w domu - warto pamiętać o momencie dla siebie w postaci codziennych, drobnych przyjemności.Autor: Redakcja
Data publikacji: 06-11-2022

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES