Fluorescencyjna kolekcja zegarków Lacoste

<
Gallery image
>
Fluorescencyjna kolekcja zegarków Lacoste 1
<
Fluorescencyjna kolekcja zegarków Lacoste 1Fluorescencyjna kolekcja zegarków Lacoste 2Fluorescencyjna kolekcja zegarków Lacoste 3Fluorescencyjna kolekcja zegarków Lacoste 4Fluorescencyjna kolekcja zegarków Lacoste 5Fluorescencyjna kolekcja zegarków Lacoste 6Fluorescencyjna kolekcja zegarków Lacoste 7Fluorescencyjna kolekcja zegarków Lacoste 8
 
>
 
 

Francuski dom mody kończy rok z wielkim przytupem. Projektanci marki postawili na niespotykaną oryginalność i efekt "wow". Zdecydowanie - cel został osiągnięty. Prezentowana kolekcja zegarków jest powiewem świeżości w świecie zegarków fashion. Zachwycają designem nie tylko w dzień, ale również - a może przede wszystkim - nocą. Dlaczego? Wszystko za sprawą fluorescencji, którą zastosowano w trzech z sześciu nowych modeli.


#Lacostemotion to hasło promujące prezentowaną linię. Sześć zegarków wprost emanuje ciekawym i niepowtarzalnym stylem. Doskonała kombinacja sportowego oraz casualowego designu, zaskoczy nie tylko miłośników marki, ale z pewnością podbije nadgarstki nowych fanów. Kolekcja inspirowana jest tętniącym życiem miastem, w którym bez względu na porę dnia czy nocy - można dosłownie wszystko!

#Lacostemotion 2010932, 2010933, 2010937 to trzy modele fluorescencyjne. Efekt luminescencji zastosowano zarówno na kopercie jaki i na zapięciu. Zegarki występują w kolorach zielonym, czerwonym i czarnym. Wszystkie  posiadają silikonowe paski z nieregularnymi geometrycznymi wzorami nawiązującymi do mapy metropolii poprzecinanej setkami ulic i skrzyżowań. W ciągu dnia zegarki są idealnym uzupełnieniem casualowej garderoby, natomiast nocą wprawiają w osłupienie i rozjaśniają nawet najciemniejszą stylówkę.

#Lacosemotion 2010934, 2010935, 2010936 czyli kolejna trójka z wielkiej szóstki. To ukłon w kierunku historii marki nierozerwalnie związanej z jej założycielem - tenisistą – Rene Lacoste. Do korzeni brandu nawiązują wzory na silikonowych paskach - stanowią bowiem odzwierciedlenie linii kortu tenisowego. Zegarki w kolorach czarnym, białym i granatowym są sportową alternatywą dla tych, dla których modele fluorescencyjne są zbyt odważne.

Cała kolekcja #Lacostemotion została zaprojektowana w duchu unisex. Dzięki optymalnej średnicy kopert - 41mm, są idealne zarówno na damski jak i męski nadgarstek.

Nie ma wątpliwości, że prezentowana szóstka wprowadza pozytywne zamieszanie do modowego świata zegarków. Odważne i pozbawione monotonii czasomierze potwierdzają nieograniczoną wyobraźnię projektantów marki, dla których słowo "granica" nie istnieje!


Cena: 399 PLN

Zegarki dostępne są w sieci salonów Time Trend oraz u partnerów handlowych firmy Zibi.Autor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 30-11-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności