Jak pachnie szczęście? Odkryj siły natury z Lenor Inspired by Nature

<
Gallery image
>
Lenor Inspired by Nature 1
<
Lenor Inspired by Nature 1Lenor Inspired by Nature 2Lenor Inspired by Nature 3Lenor Inspired by Nature 4
 
>
 
 

Czujesz się przytłoczona powtarzalną, codzienną pracą i natłokiem obowiązków? Jesteśmy wykończeni przez zabieganie i codzienność - aż 92% Polaków  w poszukiwaniu szczęścia rozważa zmianę stylu życia, a 75% marzy, aby spędzać więcej czasu na zewnątrz. Jednak nie zawsze ekstremalna zmiana naszych codziennych nawyków jest możliwa. Dzięki nowym zapachom Lenor Inspired by Nature proste rozwiązanie jest w zasięgu ręki. Lekko odmień swoje rutynowe zajęcia by poczuć bliskość przyrody oraz otulić się jej zapachami a poczujesz się jak nowo narodzona! Pozwól by Lenor otulił Twoje zmysły w zapachy inspirowane naturą.


Współczesny syndrom wypalenia

Z badania przeprowadzonego przez Lenor wynika, że nasze codzienne, szybkie życie i pogoń za doskonałością powodują u nas co raz większe zmęczenie i frustrację. 52% Polaków czuje się zestresowana na co dzień, zaś 53% z nas za stres obwinia pracę. Za to w głównej mierze odpowiedzialne są długie godziny pracy – ponad połowa z nas pracuje więcej niż 8 godzin dziennie, a 1 na 5 osób deklaruje ponad 10 godzin. Z przeciętnym 8 godzinnym dniem pracy, ponad 90 dni w roku pracujemy za darmo!
Aż 70% z nas przyznaje przy tym, że życie w mieście oraz stres sprawiają, że bardziej tęsknimy za czasem spędzanym na łonie natury, a 61% przyznaje, że nawet krótka ucieczka w trakcie dnia do parku czy szybki spacer w drodze na lunch pozwala im czuć się bardziej zrelaksowanymi.


Ucieczka na łono natury

Jeżeli jednak nie możemy sobie pozwolić na codzienne wyjścia w trakcie pracy na krótką przechadzkę, wprowadźmy trochę natury do naszej przestrzeni. Posiadanie roślin w domu lub na biurku w pracy to świetny sposób na zachowanie równowagi, gdyż nawet drobne rośliny działają kojącą i odstresowująco.
Angażowanie zmysłów to świetny sposób na relaks i poprawę nastroju. Zapachy mają zdolność do oderwania nas od otoczenia, a jaki jest lepszy sposób, aby poczuć ich siłę niż noszenie ich stale przy sobie na ubraniach? Ponad połowa z nas łączy świeżo pachnące ubranie ze szczęściem. Natomiast 60% używa produktów inspirowanych naturą by obniżyć poziom codziennego stresu.

"Moc zapachu może oderwać nas od naszego zabieganego życia i zapewnić moment spokoju, podczas którego możemy pobyć sam na sam z naturą. Ekspercko połączone i długotrwałe zapachy Lenor przenoszą zapachy natury na nasze ubrania, dzięki czemu możemy mieć naturę na co dzień, przy sobie" - powiedział Kristof Van Dongen, Lenor Perfume Designer. 


Zatrzymaj się na chwilę i zrelaksuj się razem z Lenor

Trzy najpopularniejsze miejsca, które przytaczamy jako poprawiające nasz nastrój to: plaża (66%), ogród (66%) i park (55%). Lenor Inspired By Nature dostępny jest w trzech unikalnych zapachach, które czerpią z właściwości tych miejsc.

Lenor Inspired by Natue – Shea Butter: odżywczy zapach inspirowany ekstraktem z afrykańskich orzechów z drzewa Shea. Mieszanka ciepłych nut, w tym białego piżma i bursztynu, tworzy aksamitną i bogatą kompozycję dla naszych ubrań.

Lenor Inspired by Natue – Deep Sea Minerals: świeży, kojący zapach z wodnymi elementami w nutach głowy, inspirowany wyspami Morza Śródziemnego.

Lenor Inspired by Natue – Silk Tree Blossom: ożywiający zapach, zainspirowany jedwabistym kwiatem albicji. Ciepłe elementy drewna zapewniają uczucie miękkości.


Ceny:

8,99 PLN / 750 ml
15,99 PLN / 1380 mlAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 30-10-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności