Jelp Soft 2w1 - proszek dla niemowląt z delikatnym środkiem zmiękczającym

Od kiedy w domu pojawia się dziecko, pranie przestaje być zwyczajną domową czynnością, a wybór odpowiednich środków do prania ubranek dziecięcych staje się ważnym elementem pielęgnacji malucha. Dobrze dobrany płyn, czy proszek do prania jest szczególnie ważny w pierwszych miesiącach życia dziecka ze względu na ochronę niedojrzałej skóry i delikatnego układu oddechowego malucha przed niepożądanymi dolegliwościami.


Jelp wyróżniony w konkursie Nagroda Rodziców 2016

Za nami kolejna edycja konkursu Nagroda Rodziców, w której znane mamy, ich pociechy, eksperci oraz dziennikarze ocenili produkty dedykowane dzieciom. W kategorii "Akcesoria do pielęgnacji" zwyciężył proszek Fresh Soft 2w1 marki Jelp. Jury, w skład którego weszły między innymi: Anna Dereszowska, Dorota Gardias, Katarzyna Cichopek, Marta Kuligowska, Beata Sadowska oraz Katarzyna Zielińska nagrodziło produkt za jego wysoką jakość, bezpieczeństwo, ergonomię, a także wielofunkcyjność. Przynana nagroda jest również podziękowaniem rodziców dla marki za bycie już od wielu lat kierunkowskazem jak dokonywać mądrego i ekonomicznego wyboru.
Nagroda Rodziców to gwarancja wysokiej jakości i bezpieczeństwa produktów kupowanych dla dzieci. Wyróżnione zostają w niej najbardziej ergonomiczne i wielofunkcyjne akcesoria. Inicjatywa pomaga rodzicom podjąć mądrą decyzję w kwestii wyboru odpowiedniego produktu dla najmłodszych. Organizatorem konkursu jest portal zabawkowicz.pl


Jelp Soft 2w1 to jedyny na rynku proszek dla niemowląt z delikatnym środkiem zmiękczającym. Od teraz dostępny w nowej gramaturze 1,12 kg w wygodnej torbie.
Jelp Soft 2w1 to innowacyjna kompozycja hipoalergicznego proszku oraz delikatnego środka zmiękczającego. Od teraz dostępna w formie wygodnych, 1,12 kg toreb typu stabilo bag. Takie opakowanie sprawia, że torba stoi pionowo nawet po otwarciu, co zapobiega rozsypywaniu się proszku.

Jelp Soft 2w1 jest szczególnie polecany w pierwszych miesiącach życia dziecka, kiedy dodawanie do prania zapachowych płynów zmiękczających nie jest wskazane ze względu na ryzyko podrażnienia niedojrzałej skóry i delikatnego układu oddechowego malucha. Bentonit, czyli czysta glinka, obecny w Jelp Soft 2w1, zmiękcza praną tkaninę w sposób naturalny i bezpieczny dla skóry niemowląt. Nie bez znaczenia jest także fakt ekonomiczny oraz wygoda użytkowania Jelp Soft 2w1.

Jelp Soft 2w1 został opracowany dla bezpieczeństwa dzieci i komfortu rodziców.


Cena: 24,99 PLN / 1,12 kg (dostępność: Auchan, Carrefour, salony dziecięce w całej Polsce)Autor: Redakcja
Data publikacji: 26-07-2016

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto