Kino domowe 3D LG HX996TS - trójwymiarowy dźwięk od LG

<
Gallery image
>
Kino domowe 3D LG HX996TS 1
<
Kino domowe 3D LG HX996TS 1Kino domowe 3D LG HX996TS 2Kino domowe 3D LG HX996TS 3Kino domowe 3D LG HX996TS 4Kino domowe 3D LG HX996TS 5
 
>
 
 

Nowy zestaw kina domowego 3D LG HX996TS przeniesie kinową jakość dźwięku do Twojego salonu.

LG Electronics wprowadza na polski rynek zestaw kina domowego LG HX996TS - pierwszy w ofercie firmy zestaw Blu-ray(tm) zapewniający idealny obraz i dźwięk 3D. Dzięki nowatorskiemu podejściu do emisji dźwięku, najnowsze kino zapewni doskonałą ścieżkę dźwiękową, w szczególności podczas oglądania filmów i koncertów w 3D.

Zwolennicy domowej rozrywki zyskują coraz więcej możliwości oglądania telewizji
i filmów w jakości 3D, jednak dźwięk dalej pozostawał ściśle związany z dwoma wymiarami. Wraz z modelem HX996TS LG robi duży krok naprzód w dziedzinie systemów audio. Od teraz widzowie mogą zagłębić się w każdym szczególe ścieżki dźwiękowej, która często jest równie wciągająca, jak najlepsze trójwymiarowe filmy.

Wyjątkowa jakość dźwięku zestawu HX996TS jest możliwa, dzięki trzem innowacyjnym rozwiązaniom. Pierwszym elementem jest technologia Vertical 3D Sound Channel, której działanie polega na emitowaniu dźwięku przez górną część czterech głośników satelitarnych. W rezultacie pole dźwięku sięga niemal sufitu. Powstające w ten sposób fale dźwiękowe wypełniają przestrzeń nad głowami widzów, tworząc niesamowicie realistyczny dźwięk, dający złudzenie, że znajdują się oni w samym środku akcji rozgrywającej się na ekranie lub w środku sali koncertowej.
Drugim elementem zapewniającym trójwymiarowy dźwięk jest zastosowany w modelu HX996TS podwójny układ subwooferów. Zamiast konwencjonalnego, pojedynczego subwoofera zainstalowano układ zawierający dwa takie głośniki po przeciwnych stronach telewizora. Rozwiązanie to gwarantuje potężne brzmienie i znacznie wzbogaca jakość dźwięku. Dwa subwoofery zapewniają wypełniające cały pokój, niskotonowe tło, tworząc niezwykle realistyczną ścieżkę dźwiękową.

Trzecim elementem jest technologia Cinema Dome Effect, która udoskonala trójwymiarowy dźwięk za pomocą stworzonego przez LG algorytmu DSP. Algorytm analizuje poszczególne kanały audio w czasie rzeczywistym, zapewniając bezproblemowe śledzenie dźwięku i niezwykłe brzmienie. W rezultacie powstaje pole dźwiękowe rozszerzone w górę i w tył. Dzięki temu widz ma wrażenie jakby dźwięk otaczał go z każdej strony.

Zestaw HX996TS posiada funkcję SMART TV, która zapewnia dostęp do najwyższej jakości zróżnicowanych serwisów wprost z Internetu. Dzięki funkcji SMART TV użytkownik będzie wkrótce posiadał dostęp do Centrum Aplikacji LG  udostępniających rozrywkę, programy edukacyjne oraz gry. Wszystkie treści są dostosowane do wyświetlania na ekranie telewizora. SMART TV zapewnia widzom dostęp do ulubionych serwisów internetowych bezpośrednio na ekranie. Po kilku kliknięciach, użytkownicy mogą wyszukać i wyświetlić dokładnie to, co chcą, w dogodnym dla nich momencie.

Dodatkowo z myślą o większym komforcie użytkownicy HX996TS mogą pobrać specjalną aplikację do telefonu iPhone lub z systemem Android, która przekształci smartphona w pilota zdalnie sterującego zestawem.

Dzięki niebieskim odcieniom obudowy, stopniowo przechodzącym w czarne, błyszczące wykończenie, zestaw HX996TS charakteryzuje się harmonijnym, eleganckim wyglądem, który będzie wspaniale współgrał z wystrojem nowoczesnego salonu.

Zestawu kina domowego LG HX996TS będzie dostępny w Polsce w maju 2011, cena detaliczna będzie wynosić ok. 4000 PLN.

Dane techniczne modelu HX996TS:

- Prawdziwy dźwięk 3D
- Technologia Vertical 3D Sound Channel
- Dwa subwoofery
- Cinema Dome Effect
- Odtwarzanie płyt Blu-ray(tm) 3D
- 7.2 kanałów o łącznej mocy 1280 W
- Technologia Wi-Fi DirectTM
- Obsługa funkcji inteligentnego telewizora
- LG Remote (aplikacja do smartfona przekształcająca go w pilota)
- Elegancki wygląd
- 2 wejścia i 1 wyjście HDMI
- Dysk zewnętrznyAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 14-04-2011

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności