Lenor - nowa, ulepszona formuła

<
Gallery image
>
Lenor - nowa, ulepszona formuła 1
<
Lenor - nowa, ulepszona formuła 1Lenor - nowa, ulepszona formuła 2Lenor - nowa, ulepszona formuła 3Lenor - nowa, ulepszona formuła 4Lenor - nowa, ulepszona formuła 5Lenor - nowa, ulepszona formuła 6Lenor - nowa, ulepszona formuła 7
 
>
 
 

W końcu wiadomość, która pozwoli poczuć Ci się dobrze! Cała gama płynów do płukania marki Lenor ma nową, roślinną formułę. Najlepszy jak dotąd efekt świeżości pozwoli cieszyć się zapachem i delikatną miękkością twoich ubrań jeszcze dłużej. Najnowsze badania marki Lenor, należącej do portfolio P&G, pokazały, że dla ponad dwóch trzecich ludzi to małe, pozornie nieznaczące momenty - takie jak choćby zaśnięcie w świeżo wypranej, pachnącej pościeli - są źródłem radości. Okazuje się, że prawie trzy czwarte światowej populacji ceni sobie właśnie takie małe chwile radości bardziej niż wakacje czy wesela.


Najlepszy efekt świeżości Lenor i miękkość pochodząca z natury: nowa, ulepszona formuła pozwoli Tobie czuć się dobrze.

Marka Lenor dokłada wszelkich starań by zapewnić konsumentom w całej Europie codzienne małe chwile przyjemności, niezależnie czy będzie to delektowanie się zapachem świeżej pościeli przed snem czy relaks w ulubionym swetrze podczas długich spacerów w chłodniejsze, letnie wieczory. Właśnie ta misja przyświecała naukowcom P&G podczas tworzenia nowej roślinnej formuły, dzięki której niebiańska miękkość i świeży zapach będą utrzymywać się na tkaninach nawet cały tydzień. Nowa formuła marki Lenor pozwala dłużej cieszyć się przyjemnym zapachem i miękkością, jednocześnie redukując wpływ na środowisko.


Codzienny dotyk świeżości

Kluczowa dla Lenor długotrwała świeżość, została zoptymalizowana poprzez zastosowanie dwóch innowacyjnych rozwiązań dla jeszcze lepszego doświadczenia świeżości. Optiscent™ to rewolucyjna technologia zapachu, która poprawia proces jego uwalniania przy użyciu jedynie niezbędnych składników. Dzięki temu, każdy może cieszyć się ulubionym zapachem bez zbędnych dodatków. Co więcej, technologia Softpore marki Lenor sprawia, że proces transferu zapachu na tkaninę jest bardziej efektywny, pozostawiając ubrania i pościel świeże i pachnące nawet po krótkich cyklach prania w zimnej wodzie. To zachęca użytkowników produktów marki Lenor do prania w energooszczędnych cyklach.


Miękkość na bazie roślin!

Lenor nie ustaje w swoim dążeniu dostarczania małych chwil przyjemności! Cała gama produktów Lenor zawiera roślinną formułę miękkości  opartą o starannie dobrane oleje roślinne, by zapewnić niebiańską świeżość. Mają one niższy ślad węglowy w porównaniu do składników zmiękczających stosowanych wcześniej. Poprzez połączenie najlepszej świeżości z pochodzącą z natury miękkością, Lenor zmniejszył swój ślad węglowy w przeliczaniu na cykl prania.

W ramach misji, której celem jest sprawienie by ludzie czuli się dobrze, Lenor starannie dobiera wszystkie składniki a cała gama produktów jest poddawana testom dermatologicznym. Wszyscy na tym korzystają!

Opakowania produktów odgrywają fundamentalną rolę w cyklu życia produktu, dlatego Lenor intensywnie pracuje na rzecz bardziej przemyślanych i zrównoważonych opakowań.
Przezroczyste butelki płynu do płukania tkanin w pełni nadają się do recyklingu. Lenor dokłada też wszelkich starań by poprawić zdatność do recyklingu kolorowych butelek tak, by opakowania wszystkich produktów Lenor nadawały się w pełni do recyklingu. Przezroczyste butelki płynu do płukania tkanin stworzone są w 100% z PCR (Post-consumer recycling resin) czyli recyklowanego materiału pochodzącego z odpadów od konsumentów lub firm. Do końca roku 2023 wszystkie opakowania płynów do płukania tkanin marki Lenor stworzone będą w 100% z PCR, więc w żadnej butelce nie będzie nowego plastiku . Nowa formuła płynów do płukania nie tylko zapewnia długotrwałą, najlepszą jak dotąd świeżość od Lenor w całej dostępnej do tej pory gamie produktów, ale również w najnowszej Kolekcji Kwiatowej.

Nowe zapachy do wyboru to:

Nowy Lenor Sensitive – Bawełniana świeżość: Otul się miękkością. Przetestowany dermatologicznie i nadający się nawet dla najdelikatniejszej skóry, ten kojący, ciepły zapach, zawiera też chłodne nuty, które dają uczucie delikatności i orzeźwienia.
Peonia i hibiskus: Odkryj kwiatowe serce peonii i hibiskusa dla wyjątkowej, wyraźnej świeżości. Dostępne tylko w drogeriach Rossmann.
Kwiat limonki i sól morska: Poczuj kremową a zarazem wyraźną świeżość kwiatu limonki połączoną z nutami soli morskiej. Dostępne tylko w drogeriach Rossmann.

Mariola Mirek, dyrektor ds. komunikacji Lenor podkreśla: "Od ponad 60 lat, jako producent płynów do płukania marki Lenor, dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić komfort naszym konsumentom. Dzięki unikalnej formule świeżości i miękkości, każdy znajdzie powód do codziennego uśmiechu. Nasza nowa, ulepszona receptura na bazie roślin została zastosowana we wszystkich płynach do płukania Lenor. Najlepszy jak dotąd efekt świeżości Lenor sprawia, że przyjemnym zapachem można cieszyć się jeszcze dłużej, delektując się niebiańską świeżością i miękkością. Ta cudowna kompozycja została uzyskana poprzez połączenie starannie dobranych olejów roślinnych, wybranych ze względu na swoje właściwości zmiękczające i niski ślad węglowy. To korzyść zarówno dla ludzi, jak i dla planety!"


Ceny:

Lenor (1,8l dla linii Codzienna Świeżość; 1,42l dla linii Parfumelle; 1,305l dla linii Kolekcji Kwiatowej):
• regularna / 20,99 zł
• w promocji / 12,99 zł

Więcej informacji o Lenor dostępnych jest na stronie www.EverydayMe.plAutor: Redakcja
Data publikacji: 29-06-2022

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES