Lenor Parfum des Secrets - nowa kolekcja płynów do płukania tkanin

<
Gallery image
>
Lenor Parfum des Secrets 1
<
Lenor Parfum des Secrets 1Lenor Parfum des Secrets 2Lenor Parfum des Secrets 3Lenor Parfum des Secrets 4Lenor Parfum des Secrets 5Lenor Parfum des Secrets 6Lenor Parfum des Secrets 7
 
>
 
 

Lenor przedstawia Parfum des Secrets - nową kolekcję czterech wyjątkowych płynów do płukania tkanin, które zupełnie zmienią sposób, w jaki nosisz zapachy. Od początku istnienia Lenor przywiązuje ogromną wagę do świeżości. Tworząc produkty, które doskonale zmiękczają materiały i pozostawiają na nich trwały zapach, sprawia, że nosimy ubrania z jeszcze większą przyjemnością. Dzięki wykorzystaniu w procesie twórczym zarówno nauki, jak i sztuki, możliwe było stworzenie przełomowej formuły, w której podstawowe właściwości w zakresie ochrony tkanin zostały wzbogacone o piękne zapachy.


Inspirowane pięknem. Mistrzowsko wykonane. Trwają dłużej niż perfumy.

Nowa kolekcja została opracowana we współpracy z luksusowym domem perfumiarskim. Każdy produkt zapewnia trwały, wyrafinowany zapach, który stanowi perfekcyjne dopełnienie stylu. Kolekcja Lenor Parfum des Secrets jest inspirowana chwilami uwodzenia i zachwytu wywołanego przez kuszącą i intrygującą osobę.

"Poprzez nową kolekcję, chciałem jak najlepiej odtworzyć chwile uwodzenia zapachami. Intrygujący Mystery, który odzwierciedla moment wykorzystywania pojawiających się możliwości, świeży Charm – obietnica czegoś nowego, kremowy Blush, dzięki któremu dasz się pochłonąć rodzącemu się uczuciu i odurzające bogactwo zapachu Kiss, który przypomina pasję i intensywne doznania" - mówi Rafael Trujillo, Lenor Perfumer Designer.


Lenor Parfum des Secrets przedstawia: Mystery, Charm, Blush oraz Kiss:

Lenor Parfum des Secrets Mystery - oszałamiający zapach osadzony na głębokim piżmie, uzupełniony wyjątkową mieszanką świeżych białych kwiatów i ciekawą nutą pikantnego czarnego pieprzu.

Lenor Parfum des Secrets Charm - uroczy zapach Charm z kolekcji Lenor Parfum des Secrets otuli twoje zmysły orzeźwiającym eukaliptusem z wyrafinowaną kwiatową paczulą i ciepłym aromatem goździków.

Lenor Parfum des Secrets Blush - kuszący i wyrafinowany zapach, który doskonale oddaje atmosferę nowej relacji. Przyjemne nuty czerwonych owoców w połączeniu z kremowym aromatem drzewa sandałowego.

Lenor Parfum des Secrets Kiss - odurzający, bogaty zapach, zaskakujący zmysły natychmiastową przyjemnością. Łączy w sobie słodkie nuty marakui i przyjemny aromat bursztynu.


Cena: 19,90 zł / 900 ml



Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 17-04-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności