Luba Comfort - nowa linia nawilżanych ściereczek czyszczących

<
Gallery image
>
Luba Comfort 1
<
Luba Comfort 1Luba Comfort 2
 
>
 
 

Polski producent chusteczek nawilżanych wprowadza nową linię ściereczek czyszczących do domu Comfort. W jej skład wchodzą cztery nowe warianty: Kuchnia, Łazienka, Lodówka, Mikrofala, AGD i Meble drewniane. Skuteczne, wygodne, a co najważniejsze, przyjemne w użytkowaniu mogą być prawdziwym przyjacielem domu. Wystarczy przetrzeć zabrudzoną powierzchnię i gotowe!


Sprzątanie od ręki!

Sprzątanie większości z nas kojarzy się z przykrymi domowymi obowiązkami, które teraz z łatwością można zmienić w przyjemne rytuały. Luba daje rozwiązanie w postaci poręcznych, dużych ściereczek nawilżanych, które szybko usuną brud i zanieczyszczenia z różnych powierzchni. Jest to szczególnie ważne w przypadku sytuacji niespodziewanych np. gości, którzy zapowiadają się dosłownie chwilę przed wizytą, czyli w momencie, kiedy trzeba szybko usunąć zabrudzenie. Ściereczki Luba Comfort wyróżniają się jakością – są wykonane z mocnej, perforowanej tkaniny, doskonale myją i zbierają zanieczyszczenia. Mają dużą powierzchnię, dzięki czemu są bardzo wygodne w użytkowaniu (26x21 cm), można ich używać wielokrotnie (po uprzednim wypłukaniu). Są testowane dermatologicznie i bezpieczne dla skóry dłoni. Ściereczki do czyszczenia lodówki nadają się do kontaktów z żywnością.


Nowe warianty ściereczek czyszczących Comfort od Luba

W skład nowej linii ściereczek nawilżanych Comfort wchodzą następujące produkty:

Kuchnia - ściereczki uniwersalne przeznaczone do czyszczenia powierzchni kuchennych o przyjemnym zapachu cytrusowego ogrodu. Zawierają ocet owocowy, który jest naturalnym składnikiem czyszczącym i sodę.

Duża, gruba ściereczka XXL jest wygodna w użyciu i teraz jeszcze bardziej wydajna. Receptury czyszczące zostały przebadane dermatologicznie.

Cena regularna: 8,99 zł
Cena w promocji świątecznej: 6,99 zł


Łazienka - czyszczące ściereczki antybakteryjne pozostawiają połysk bez smug oraz neutralizują zapach nutą świeżości oceanu.

Duża, gruba ściereczka XXL jest bardzo wygodna w użyciu i teraz jeszcze bardziej wydajna. Receptury czyszczące zostały przebadane dermatologicznie.

Cena regularna: 8,99 zł
Cena w promocji świątecznej: 6,99 zł


Lodówka/mikrofala/AGD - ściereczki czyszczące  z octem jabłkowym, który ma przyjemny zapach i posiada właściwości czyszczące. Ocet jest bezpieczny i nieszkodliwy dla zdrowia.

Duża, gruba ściereczka XXL jest bardzo wygodna w użyciu  i teraz jeszcze bardziej wydajna. Receptury czyszczące zostały przebadane dermatologicznie.

Cena regularna: 8,99 zł
Cena w promocji świątecznej: 6,99 zł


Meble drewniane - ściereczki pielęgnujące z woskiem Carnauba i olejem z awokado pielęgnują i zabezpieczają drewno. Opóźniają osadzanie się kurzu.

Duża, gruba ściereczka XXL jest bardzo wygodna w użyciu  i teraz jeszcze bardziej wydajna. Receptury czyszczące zostały przebadane dermatologicznie.

Cena regularna: 8,99 zł
Cena w promocji świątecznej: 6,99 zł


O marce:

Luba to polska firma specjalizująca się w produkcji chusteczek i ściereczek nawilżanych. Tworzymy produkty, które są zawsze pod ręką, będą towarzyszyć Państwu na co dzień, rozwiązując szybko i wygodnie codzienne problemy związane z utrzymaniem czystości w domu, z higieną psów czy w innych, ważnych dla Państwa kategoriach.

Jakość i bezpieczeństwo produktów Luba potwierdzają wdrożone systemy ISO 9001 oraz GMP Jesteśmy także dumni z przyznanego certyfikatu BRC Global Standards for Consumer Products z najwyższą możliwą oceną A+. Dbając o najwyższą jakość, współpracujemy z ekspertami z dziedziny kosmetologii, biotechnologii i weterynarii.

Posiadamy nowoczesny park maszynowy mieszczący się w Mińsku Mazowieckim oraz doświadczoną kadrę wykwalifikowanych specjalistów. Na każdym etapie produkcji dbamy o zachowanie jakości użytych surowców oraz właściwy przebieg procesów produkcyjnych. Wprowadzone na rynek Chusteczki nawilżane Luba zostały docenione przez konsumentów oraz ekspertów branży i nagrodzone brązową Perłą Rynku Kosmetycznego jako najlepszy debiut 2018 roku.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 27-11-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności