Magiczne przyjemności z nowymi kawami Variations od Nespresso

<
Gallery image
>
Nowe kawy Variations od Nespresso 1
<
Nowe kawy Variations od Nespresso 1Nowe kawy Variations od Nespresso 2
 
>
 
 

Zbliża się czas celebracji, Nespresso zaprasza więc miłośników kawy do magicznego świata wyjątkowych aromatów. Marka, zainspirowana bogatą tradycją picia kawy w Wiedniu oraz elegancją miasta, wprowadza na rynek edycję limitowaną kaw, na którą składają się trzy mieszkanki Variations – każda z nich o wyjątkowym aromacie znakomitych austriackich deserów.


Na przestrzeni wieków Wiedeń ustanowił kawiarnianą tradycję jaką nie może poszczycić się żadne inne miasto. Duże, marmurowe stoły, ikoniczne krzesła Thonet oraz zwyczaj serwowania kawy na eleganckiej, srebrnej tacy wraz ze szklanką wody – to cechy rozpoznawcze wiedeńskich kawiarni. To one były inspiracją dla Nespresso do stworzenia tegorocznych, sezonowych kaw Variations. Eksperci połączyli elegancję i kunszt stolicy Austrii ze smakiem najbardziej znanych deserów tego miasta, tworząc trzy kawy espresso o nutach aromatycznych wiedeńskich słodkości.


Variations Apfelstrudel
Espresso stworzone z inspiracji austriackim, warstwowym strudlem z jabłkami. Słodkie połączenie zrównoważonej, pełnej w smaku kawy Livanto z aromatami wypieków, pieczonych jabłek oraz cynamonu.


Variations Sachertorte
Kawa o aromacie wykwintnego tortu Sachera – czekoladowego deseru ze słodką glazurą i cienką warstwą morelowej marmolady. Niecodzienne połączenie bogatej w smaku kawy Livanto z subtelnymi nutami czekolady i moreli.


Variations Linzer Torte
Hołd złożony wybitnemu tortowi z Linz – słodkiej tarcie z czerwonymi owocami i rozpoznawalną „szachownicą” z ciasta. Słodkie połączenie kawy Livanto z aromatem czerwonych owoców i nutami korzennego ciasta.


Wszystkie kawy mają intensywność 6 (na 12-stopniowej skali) i kosztują 2 zł za kapsułkę. Dostępne są w ofercie marki przez ograniczony czas (do wyczerpania zapasów), pojedynczo w specjalnych zestawach (po 3 lub 5 opakowań). Na świąteczny okres dopełniają kawy Variations ze stałego asortymentu Nespresso - Vanilio, Ciocattino oraz Caramelito. Można kupić je w butikach marki w całej Polsce, sklepie internetowym na www.nespresso.com oraz poprzez telefoniczną infolinię.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 15-11-2016

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES