"Miłość u Tiffany'ego" - książka Karen Swan

<
Gallery image
>
"Miłość u Tiffany'ego" - książka Karen Swan 1
<
"Miłość u Tiffany'ego" - książka Karen Swan 1"Miłość u Tiffany'ego" - książka Karen Swan 2
 
>
 
 

"Miłość u Tiffany'ego" to nie tylko pełna emocji opowieść o narodzinach nowego uczucia, ale również fascynująca podróż po ulicach Nowego Jorku, Paryża i Londynu oraz niepowtarzalna okazja, by wspólnie z Cassie odkryć kulisy biznesu modowego. Powieść aż skrzy się od nazwisk projektantów, celebrytów i marek, wielkich pokazów, sesji zdjęciowych i branżowych imprez, co pozwala czytelniczce oderwać się od codzienności i zanurzyć w świat prawdziwego glamour. "Miłość u Tiffany'ego" to najprzyjemniejszy prezent, jaki kobieta może dostać lub zrobić sobie na święta: długa, wciągająca, dowcipna i ciepła powieść, która pozwala oderwać się od szarej codzienności. Czy ktoś jest w stanie się temu oprzeć?


"Miłość u Tiffany'ego" to historia zdradzanej przez męża Cassie, która porzuca swoje dotychczasowe życie prowincjonalnej pani domu i z pomocą trzech przyjaciółek odkrywa zupełnie nowy świat i nową siebie. Pośród uroków największych wielkomiejskich metropolii – Nowego Jorku, Paryża i Londynu - zanurzając się w świecie Mody przez duże M, odnajduje własną drogę do szczęścia i miłości.

Akcja powieści rozpoczyna się na szkockiej prowincji, podczas przyjęcia z okazji 10-lecia małżeństwa Cassie i Gila. W wielkiej prowincjonalnej posiadłości spotykają się cztery przyjaciółki – Amerykanka Kelly, Francuzka Anouk oraz dwie Angielki: Suzy i Cassie. Ich matki zaprzyjaźniły się jeszcze przed narodzinami córek, dzięki czemu dziewczyny są sobie bliskie jak siostry i chociaż mieszkają w różnych zakątkach świata, utrzymują ze sobą stały i bliski kontakt.
Gdy Cassie dowiaduje się, że jej mąż od wielu lat zdradza ją z bliską znajomą domu, z którą ma dziecko, pogrąża się w rozpaczy. Zapada szybka decyzja – Cassie opuszcza dom w towarzystwie przyjaciółek. Kolejnymi przystankami jej rozpoczynającej się właśnie podróży będzie Nowy Jork, Paryż i Londyn.

"Dziewczyny postanowiły stworzyć ją na nowo, a każda miała szansę, żeby na nią wpłynąć. Cassie obiecała oddać się w ich ręce i przyrzekła nie protestować, akceptując wszystko, co zaproponują. Po upływie roku powinna już wiedzieć, kim jest i jak chce żyć. Zanim znów znajdzie się w jej własnych rękach, miała stać się nową Cassie – pewną siebie, seksowną, światową i pełną determinacji."

W którym z tych miast Cassie odnajdzie się na nowo?? Czy odkrywając uroki życia w największych metropoliach świata, pośród eleganckich strojów, wielkomiejskich atrakcji i interesujących mężczyzn, odnajdzie własną drogę do szczęścia i miłości?


Wydawnictwo: Bukowy Las


Książkę można kupić tu:


https://www.empik.com/milosc-u-tiffany-ego-swan-karen,p1248270543,ksiazka-pAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 12-11-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności