Premiera książki "Żyj zdrowo i aktywnie" Anny Lewandowskiej

<
Gallery image
>
Żyj zdrowo i aktywnie z Anną Lewandowską 1
<
Żyj zdrowo i aktywnie z Anną Lewandowską 1
 
>
 
 

Polska sportsmenka, wielokrotna medalistka w karate tradycyjnym, ekspert do spraw żywienia, trenerka i propagatorka aktywnego stylu życia - Anna Lewandowska - zaprasza do lektury swojej pierwszej książki "Żyj zdrowo i aktywnie". Publikacja nie tylko uczy zdrowego stylu życia, ale przede wszystkim motywuje i daje siłę do rozpoczęcia zmian. To idealna pozycja dla każdego, kto chce pozbyć się złych nawyków oraz odnaleźć przyjemność w zdrowiu i aktywności. Książka "Żyj zdrowo i aktywnie" 22 października 2014 roku ukazała się nakładem Wydawnictwa Burda Książki.


Anna Lewandowska zawodniczka karate KK Pruszków, wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski i Europy, a także Mistrzyni Świata w karate fudokan w kumie drużynowym. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i studiów podyplomowych. Z wykształcenia menedżer sportu oraz specjalistka do spraw żywienia. Trenerka personalna, w tym certyfikowana trenerka TRX, Insanity oraz BOSU – Mobility and Stability, uczestniczka  licznych specjalistycznych szkoleń w Polsce, jak i zagranicą. Pasjonatka zdrowego stylu życia oraz pomysłodawczyni i twórczyni bloga "Healthy Plan by Ann (hpba.pl)", na którym zachęca do prawidłowego odżywiania i aktywnego trybu życia. Jak widać, Anna Lewandowska posiada wiedzę, doświadczenie i wytrwałość, dzięki którym z powodzeniem realizuje misję – przekonuje Polaków, że ćwiczenia i zdrowe nawyki nie powinny być jedynie modą, a czymś, co nam towarzyszy przez całe życie.

Książkę "Żyj zdrowo i aktywnie" podzielono na pięć części. We wstępie autorka wyjaśnia cel publikacji, opowiada o motywacji i zmianie sposobu myślenia. Tu uwypukla też zagadnienia, na które powinniśmy szczególnie zwrócić uwagę, chcąc żyć zdrowo i szczęśliwie.

Pierwszy rozdział książki to wnikliwa analiza żywności. To także zbiór wartościowych porad, dotyczących zalet i wad poszczególnych produktów, czy potraw. Dzięki niemu możemy w szybki i zrozumiały sposób zbudować własną świadomość na temat tego, co jemy, jaka żywność leczy, a jaka szkodzi, zatem której warto unikać.

W kolejnej części znajdziemy przepisy na smaczne i zdrowe potrawy, proponowane przez autorkę, która profesjonalnie wyjaśnia tu także, dlaczego właściwe odżywianie jest podstawą dobrego samopoczucia i odpowiedniego funkcjonowania organizmu.

Oczywistym jest, że w życiu każdego z nas nie może zabraknąć ruchu. Dlatego właśnie w kolejnym, trzecim rozdziale książki możemy przeczytać o znaczeniu aktywności dla naszych organizmów, m.in. w nawiązaniu do największej, sportowej pasji Ani, czyli karate.

Maksymą "Nie ma czegoś takiego, jak lenistwo. Jest tylko brak odpowiedniej motywacji" autorka rozpoczyna ostatni rozdział książki. Jest on bogaty w motywujące porady oraz ćwiczenia, które niemal każdy może systematycznie wykonywać w domu.

Książka Anny Lewandowskiej nie jest zwyczajnym poradnikiem, czy zbiorem przemyśleń osoby, która żyje zdrowo i aktywnie. To książka bogata w naukowe treści, eksperckie opinie i doświadczenia tych, którzy na  sporcie i zdrowym odżywianiu znają się najlepiej. A wszystko podane w bardzo przystępny sposób, co sprawia, że to pozycja, która może istotnie wpłynąć na proces "uzdrawiania" Polek i Polaków.


Dane wydawnicze:

Autor: Anna Lewandowska
Tytuł: "Żyj zdrowo i aktywnie"
Wydawnictwo: Burda Książki


Cena: 39,90 PLNAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 23-10-2014

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto