Premiera książki "Żyj zdrowo i aktywnie" Anny Lewandowskiej

<
Gallery image
>
Żyj zdrowo i aktywnie z Anną Lewandowską 1
<
Żyj zdrowo i aktywnie z Anną Lewandowską 1
 
>
 
 

Polska sportsmenka, wielokrotna medalistka w karate tradycyjnym, ekspert do spraw żywienia, trenerka i propagatorka aktywnego stylu życia - Anna Lewandowska - zaprasza do lektury swojej pierwszej książki "Żyj zdrowo i aktywnie". Publikacja nie tylko uczy zdrowego stylu życia, ale przede wszystkim motywuje i daje siłę do rozpoczęcia zmian. To idealna pozycja dla każdego, kto chce pozbyć się złych nawyków oraz odnaleźć przyjemność w zdrowiu i aktywności. Książka "Żyj zdrowo i aktywnie" 22 października 2014 roku ukazała się nakładem Wydawnictwa Burda Książki.


Anna Lewandowska zawodniczka karate KK Pruszków, wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski i Europy, a także Mistrzyni Świata w karate fudokan w kumie drużynowym. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i studiów podyplomowych. Z wykształcenia menedżer sportu oraz specjalistka do spraw żywienia. Trenerka personalna, w tym certyfikowana trenerka TRX, Insanity oraz BOSU – Mobility and Stability, uczestniczka  licznych specjalistycznych szkoleń w Polsce, jak i zagranicą. Pasjonatka zdrowego stylu życia oraz pomysłodawczyni i twórczyni bloga "Healthy Plan by Ann (hpba.pl)", na którym zachęca do prawidłowego odżywiania i aktywnego trybu życia. Jak widać, Anna Lewandowska posiada wiedzę, doświadczenie i wytrwałość, dzięki którym z powodzeniem realizuje misję – przekonuje Polaków, że ćwiczenia i zdrowe nawyki nie powinny być jedynie modą, a czymś, co nam towarzyszy przez całe życie.

Książkę "Żyj zdrowo i aktywnie" podzielono na pięć części. We wstępie autorka wyjaśnia cel publikacji, opowiada o motywacji i zmianie sposobu myślenia. Tu uwypukla też zagadnienia, na które powinniśmy szczególnie zwrócić uwagę, chcąc żyć zdrowo i szczęśliwie.

Pierwszy rozdział książki to wnikliwa analiza żywności. To także zbiór wartościowych porad, dotyczących zalet i wad poszczególnych produktów, czy potraw. Dzięki niemu możemy w szybki i zrozumiały sposób zbudować własną świadomość na temat tego, co jemy, jaka żywność leczy, a jaka szkodzi, zatem której warto unikać.

W kolejnej części znajdziemy przepisy na smaczne i zdrowe potrawy, proponowane przez autorkę, która profesjonalnie wyjaśnia tu także, dlaczego właściwe odżywianie jest podstawą dobrego samopoczucia i odpowiedniego funkcjonowania organizmu.

Oczywistym jest, że w życiu każdego z nas nie może zabraknąć ruchu. Dlatego właśnie w kolejnym, trzecim rozdziale książki możemy przeczytać o znaczeniu aktywności dla naszych organizmów, m.in. w nawiązaniu do największej, sportowej pasji Ani, czyli karate.

Maksymą "Nie ma czegoś takiego, jak lenistwo. Jest tylko brak odpowiedniej motywacji" autorka rozpoczyna ostatni rozdział książki. Jest on bogaty w motywujące porady oraz ćwiczenia, które niemal każdy może systematycznie wykonywać w domu.

Książka Anny Lewandowskiej nie jest zwyczajnym poradnikiem, czy zbiorem przemyśleń osoby, która żyje zdrowo i aktywnie. To książka bogata w naukowe treści, eksperckie opinie i doświadczenia tych, którzy na  sporcie i zdrowym odżywianiu znają się najlepiej. A wszystko podane w bardzo przystępny sposób, co sprawia, że to pozycja, która może istotnie wpłynąć na proces "uzdrawiania" Polek i Polaków.


Dane wydawnicze:

Autor: Anna Lewandowska
Tytuł: "Żyj zdrowo i aktywnie"
Wydawnictwo: Burda Książki


Cena: 39,90 PLNAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 23-10-2014

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności