Rewolucja Philips - prasowanie z kamerą z generatorem pary PerfectCare seria 9000

<
Gallery image
>
Philips PerfectCare seria 9000 1
<
Philips PerfectCare seria 9000 1Philips PerfectCare seria 9000 2Philips PerfectCare seria 9000 3Philips PerfectCare seria 9000 4Philips PerfectCare seria 9000 5
 
>
 
 

Pranie, prasowanie i przechowywanie to trzy elementy, od których zależy, czy nasze ubrania w świetnym stanie będą nam służyć przez lata. Różne tkaniny mają odmienne wymagania, o czym nie zawsze wiemy lub nie pamiętamy, gdy na wyprasowanie czeka sterta ubrań. Problem ten można wyeliminować z pomocą najnowszego generatora pary, który wie, co prasuje i nie popełnia błędów.


Generator pary Philips PerfectCare seria 9000 to przełom w prasowaniu: pierwsze i jedyne na rynku urządzenie, które dzięki zastosowaniu wbudowanej kamery i sztucznej inteligencji wie, co prasuje, a następnie automatycznie dopasowuje temperaturę i ilość pary idealne dla danej tkaniny. A my? Prasując, możemy się skoncentrować na serialu, słuchaniu podcastu lub rozmowie, bez myślenia o zmienianiu ustawień.


Technologia ActiveSense – na czym to polega?

"Kiedy kupujesz piękną bluzkę, spódnicę czy też spodnie, rzadko kiedy zastanawiasz się z jakiej tkaniny jest wykonana. Jest piękna i już. Oznaczenia na metce dotyczące pielęgnacji najczęściej nie są jasne" - mówi Dawid Woliński, projektant mody i stylista.

Najnowszy generator pary od Philips pomyśli za ciebie. Dostosuje temperaturę i ilość pary do rodzaju tkaniny. Problem z głowy!
Jak to możliwe? Wyjątkowe możliwości generatora PerfectCare seria 9000 to wynik zastosowania w tym urządzeniu technologii ActiveSense, czyli połączenia kamery i sztucznej inteligencji. Jak to działa? Sztuczna inteligencja w czasie rzeczywistym interpretuje obraz z kamery, czyli rozpoznaje tkaninę i automatycznie dopasowuje idealną temperaturę oraz ilość pary, by prasowanie było efektywne i bezpieczne dla tkaniny. W praktyce oznacza to, że grube materiały prasuje z użyciem wyższej temperatury i większej ilości pary, zaś do cienkich i delikatnych tkanin stosuje niższą temperaturę i ogranicza parę. Ten generator „pamięta” tysiące splotów i zna ich wymagania pielęgnacyjne, więc gwarantuje skuteczne i bezpieczne prasowanie każdego rodzaju odzieży.


Prasowanie bez ryzyka przypalenia

Generator pary PerfectCare seria 9000 automatycznie dopasowuje idealną temperaturę prasowania do każdej tkaniny, dzięki czemu możemy być pewni, że niczego nie przypalimy.

A jeśli telefon, kurier lub wymagająca pilnej interwencji sytuacja w kuchni oderwie nas od prasowania? Czy pozostawione na ubraniu żelazko wyrządzi szkody? Nie, ponieważ czujnik ruchu wykryje, że żelazko nie pracuje i automatycznie schłodzi stopę do bezpiecznej temperatury, gwarantującej brak ryzyka przypalenia. Natomiast po kilku minutach bez ruchu urządzenie całkowicie się wyłączy. W ten sposób mamy gwarancję bezpieczeństwa w każdej sytuacji.


Para ma znaczenie

PerfectCare seria 9000 ma wyjątkowo silne uderzenie pary – do 750 g. Co to oznacza w praktyce? Silny, ciągły strumień pary z łatwością poradzi sobie nawet z najgrubszymi tkaninami i najbardziej opornymi zagnieceniami. Co ważne, nawet w takich sytuacjach generator pracuje naprawdę cicho – nie zagłusza filmu i nie przeszkadza w rozmowie. Chociaż zastosowana została tu rewolucyjna technologia, żelazko, czyli część prasująca generatora, jest bardzo lekka – waży mniej niż kilogram. Oznacza to, że można nią swobodnie prasować w pionie, na przykład zasłony. Niewielka waga pozwala też na wyprasowanie bez zmęczenia nadgarstka nawet dużych ilości prania. Źródłem pary jest zbiornik na wodę o pojemności 1.8 litra, który łatwo można napełnić – to się przydaje, ponieważ prasowanie tym generatorem to przyjemność, która wciąga na długie godziny!


To nie koniec zalet

Stopa SteamGlide Elite to najlepsza stopa stosowana przez firmę Philips. Zapewnia wyjątkowo dobry poślizg i maksymalną odporność na zarysowania. Jej podstawa ze stali szlachetnej jest dwa razy twardsza niż zwykłe aluminiowe stopy, a opatentowana sześciowarstwowa powłoka z zaawansowaną tytanową warstwą z łatwością przesuwa się po tkaninie, pozwalając na szybsze prasowanie. Dzięki blokadzie żelazka na bazie, generator można bezpiecznie przenieść z miejsca na miejsce. Dbanie o jego stan, czyli odkamienianie, jest proste i nie wymaga wysiłku: gdy urządzenie nas o tym poinformuje, wystarczy wylać wodę wraz z cząsteczkami kamienia i gotowe. Można zaczynać prasowanie łatwiejsze niż kiedykolwiek.    


Ceny nowych generatorów pary Philips wynoszą:

Philips PerfectCare seria 9000 PSG9050/20: 3199 zł
Philips PerfectCare seria 9000 PSG9040/80: 3199 złAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 20-03-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES