Ruch i iluzja w kolekcji zegarków Swatch na wiosnę

<
Gallery image
>
Swatch - kolekcja wiosenna 1
<
Swatch - kolekcja wiosenna 1Swatch - kolekcja wiosenna 2Swatch - kolekcja wiosenna 3Swatch - kolekcja wiosenna 4Swatch - kolekcja wiosenna 5Swatch - kolekcja wiosenna 6Swatch - kolekcja wiosenna 7Swatch - kolekcja wiosenna 8Swatch - kolekcja wiosenna 9Swatch - kolekcja wiosenna 10Swatch - kolekcja wiosenna 11Swatch - kolekcja wiosenna 12Swatch - kolekcja wiosenna 13Swatch - kolekcja wiosenna 14Swatch - kolekcja wiosenna 15Swatch - kolekcja wiosenna 16Swatch - kolekcja wiosenna 17
 
>
 
 

Marka Swatch uwielbia zaskakiwać swoich Klientów. Tym razem do kolekcji wprowadza holograficzne i kalejdoskopowe motywy, które od samego patrzenia wywołują pozytywny nastrój i dodają wiosennej energii. Linia Transformation to pierwsza odsłona nowej kolekcji zegarków szwajcarskiej marki, która pojawiła się właśnie w salonach.


Ciągły ruch to motto zegarków Transformation, które łączą całe spektrum kolorów z kształtami i wzorami. Ta barwa linia zabiera użytkowników do świata iluzji optycznej i prostoty przezroczystego designu. Nowe szkło polaryzacyjne, pokryte półprzezroczystą powłoką lustrzaną, tworzy pastelowe odcienie podczas kontaktu ze światłem. Przekaz jest jasny – wyobraźnia nie ma granic!

W ofercie znajdziemy zarówno zegarki w jasnych barwach, których tarcze mienią się pastelowymi kolorami, jak i zegarki z białym paskiem, ale z kontrastową tarczą, we fluorescencyjnym różowym, zielonym, niebieskim bądź żółtym kolorze.

Klienci będą mieli do wyboru różne wielkości koperty: 34 bądź 41 mm.

Kolekcja jest już dostępna w salonach Swatch oraz na www.shop.swatch.plAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 14-01-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności