"Stewardesy. Cała prawda o lataniu" - książka o pracy stewardes

<
Gallery image
>
"Stewardesy. Cała prawda o lataniu" 1
<
"Stewardesy. Cała prawda o lataniu" 1"Stewardesy. Cała prawda o lataniu" 2
 
>
 
 

Treść książki to ujmujące relacje stewardes z pracy zawodowej - ich dbałość o zdrowie i urodę (jak zachować dobry wygląd mimo kilkunastu godzin bez snu!), radzenie sobie z trudnymi sytuacjami na pokładzie (choroby pasażerów, a nawet śmierć i awarie samolotów), z jet lagiem. A także opowieści o sławnych ludziach, których poznały podczas pracy, zmaganie się ze zderzeniem kultur w różnych krajach, latanie z arabską rodziną królewską i wiele, wiele więcej.


Wybierz się ze stewardesami - tym razem w podróż do ich świata!

Zawód stewardesy to obok modelki jedna z najbardziej pożądanych profesji. Ale to też praca w szczególnych warunkach, podobnie jak np. praca górnika. Stewardesy są oczami i uszami pilotów, bez nich żaden pasażer nie może wejść na pokład samolotu. Muszą dbać o komfort naszej podróży do tego stopnia, że o problemach na pokładzie pasażer ma dowiedzieć się jako ostatni. Stewardesa to nie zawód, to styl życia, hermetyczny świat, który pilnie strzeże swoich tajemnic. Poznaj:

- całą prawdę o zarobkach i kulisach pracy stewardesy
- najbardziej nietypowe prośby, pytania i przygody z pasażerami
- ukrywaną przed podróżnymi opowieść, o wszystkim, co dzieje się na pokładzie w trakcie lotu
- rygor życia stewardesy przed startem i po lądowaniu
- fakty i mity o twoim bezpieczeństwie, komforcie i ryzyku
- opowieść stewardesy należącej do wąskiego grona osób latających z rodziną królewską Arabii Saudyjskiej
- historie, które były do tej pory opowiadane tylko na zamkniętych spotkaniach stewardes


O autorze:

Krzysztof Pyzia - absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. Autor bestsellerów, m.in. "Jerzy Dziewulski o polskiej policji", "Jerzy Dziewulski o terrorystach w Polsce", "Jerzy Dziewulski o kulisach III RP" i wywiadu rzeki z Wojciechem Pokorą "Z Pokorą przez życie". Producent programu "Dzień Dobry Bardzo" w Radiu ZET, w przeszłości dziennikarz tygodnika "Angora" i "Playboya". Autor bloga KtoPyziaNieBladzi.pl


Dane wydawnicze:

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
ISBN: 978-83-8234-025-9
Data wydania: 12.01.2021
Format: 145mm x 205mm
Liczba stron: 408
Oprawa: miękka
Cena: 39,99 złAutor: Redakcja
Data publikacji: 10-01-2021

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności