Surf Hawaiian Dream - hawajski sposób na czyste i pachnące pranie

Wybierając produkt do prania szukamy przede wszystkim skutecznego detergentu, który rozprawi się z plamami na ulubionych ubraniach. Szybka analiza zawartości szafy podpowiada nam, że na jednym produkcie nie możemy poprzestać, bo zdecydowanie w naszej szafie królują kolory – t-shirty we wszystkich barwach tęczy, do tego sukienki i spodnie w najmodniejszych odcieniach sezonu. Biel godnie reprezentują koszule i koszulki, które, jak twierdzą stylistki, są swoistym „must have” w każdej garderobie. I tak nasz półka z detergentami zapełnia się środkami do prania białych i kolorowych tkanin, do tego płyn do płukania, żeby ubrania długo pachniały świeżością. Rodzi się zatem pytanie – czy przypadkiem nie da się podejść do kwestii prania nieco prościej? W końcu każdy kolejny proszek i płyn nie tylko zajmuje dodatkowe miejsce w szafce, ale i pociąga za sobą konkretne wydatki.


Nowea seria Surf Hawaiian Dream - proszek, żel, jak i kapsułki do prania zniewalają wprost tropikalnym zapachem. Takie pranie to czysta przyjemność!


Surf Hawaiian Dream - nowy sposób na czyste i pachnące pranie

Z myślą o praniu prostym i przyjemnym powstały nowe produkty Surf Hawaiian Dream. To pierwsze detergenty Surf, które możesz z powodzeniem stosować zarówno do prania białych, jak i kolorowych tkanin. Wystarczy, że posortujesz pranie jak zwykle i zarówno do białych jak i barwnych tkanin użyjesz tego samego preparatu. Koniec z kupowaniem dodatkowych środków! Ponadto proszek, kapsułki i żel nie tylko zapewnią nieskazitelną czystość pranym tkaninom, ale również otulą je niezwykłym, tropikalnym zapachem, który zapewni im długotrwałą świeżość. Wszystko za sprawą zmysłowej kompozycji zapachowej, w której wyczujemy akordy soczystego melona oraz czerwonych owoców.  Z nowym Surf Hawaiian Dream pranie to czysta przyjemność!


Proszek do prania Surf Hawaiian Dream

Proszek do prania Surf Hawaiian Dream to produkt uniwersalny, który można stosować zarówno do białych, jak i kolorowych ubrań. Zapewnia im idealną czystość i sprawia, że są miękkie w dotyku. Dodatkowo proszek do prania Surf Hawaiian Dream pozostawia przyjemny, owocowy zapach, który długo utrzymuje się na tkaninach. Proszek jest przy tym bardzo wydajny w użyciu.

Cena promocyjne:
1.3kg (20 prań) / 12,99 zł
2.6kg (40prań) / 18,99 zł
3.9kg (60prań) / 23,99 zł
4.55kg (70 prań) / 28,29 zł


Żel piorący Surf Hawaiian Dream

Żel piorący Surf Hawaiian Dream do prania białych i kolorowych tkanin zapewnia im świeżość i wyjątkowy zapach owoców. Aby aromatyczne nuty jak najdłużej utrzymywały się na tkaninach,  ulotny zapach zamknięto w specjalnych mikrokapsułkach. Mikrokapsułki te pękają i uwalniają zapach w trakcie pocierania tkaniny podczas prania. Żel do prania jest przy tym wydajniejszy od dostępnych na rynku płynów do prania - do pralki wystarczy bowiem wlać tylko jedną nakrętkę. Jest to możliwe, ponieważ żel jest bardziej skoncentrowany i dlatego 1 litr żelu wystarczy aż na 20 prań, a 3 litry żelu aż na 60 prań.

Ceny promocyjne:
1L (20 prań) / 14,69 zł
2L (40 prań) / 20,99 zł
3L (60 prań) / 29,29 zł


Kapsułki do prania Surf Hawaiian Dream

Polki cenią sobie wygodę i nowoczesne rozwiązania. Dlatego tak bardzo polubiły kapsułki do prania. Do tych praktycznych w użyciu produktów dołączają teraz kapsułki Surf Hawaiian Dream. Idealnie nadają się do prania białych i kolorowych ubrań. Wystarczy włożyć jedną kapsułkę do pralki, aby ubrania zachwycały świeżością i owocowym zapachem, który długo utrzymuje się na tkaninach.

Ceny promocyjne:
14 prań / 14, 69 zł
30 prań / 20,99 zł
42 prania / 29,29 złAutor: Redakcja
Data publikacji: 28-08-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności