Swatch Holiday Collection & Xmas Special Edition 2020

<
Gallery image
>
Swatch Holiday Collection & Xmas 1
<
Swatch Holiday Collection & Xmas 1Swatch Holiday Collection & Xmas 2Swatch Holiday Collection & Xmas 3Swatch Holiday Collection & Xmas 4Swatch Holiday Collection & Xmas 5
 
>
 
 

Swatch przedstawia model HoHoOuch. Bieżący rok był pełen nieprzyjemnych wybojów dla każdego, również Świętego Mikołaja... i to całkiem dosłownie. Zasypany niekończącymi się listami i życzeniami bożonarodzeniowymi, na chwilę oderwał wzrok od drogi, aby sprawdzić najnowsze wiadomości i bum! Sanie wbiły się głęboko w śnieg, a Święty Mikołaj przekoziołkował w powietrzu. Na szczęście jego zespół pomocników zajmie się dostawą świątecznych prezentów, podczas gdy Mikołaj będzie wracał do zdrowia.


Czerwony strój Mikołaja i minimalistyczne indeksy kontrastują z białą tarczą i utrzymanym w tej samej kolorystyce przezroczystym paskiem, pokrytym płatkami śniegu. Wzornictwo modelu, dostępnego w limitowanej edycji, jest minimalistyczne i eleganckie; doskonale sprawdzi się w zestawieniu ze świątecznym swetrem.

Założenie stylowego stroju bez wychodzenia z domu to nowa modowa mantra zapewniająca dobre samopoczucie. Kolekcja Swatch Holiday zapewnia emocje związane z wyborem wieczornej stylizacji, która czasami jest bardziej udana niż same spotkanie.

Zapomnij o wszechobecnych paletach szarości i beży. Wybierz olśniewający zegarek spośród piętnastu kolorowych i lśniących modeli, w tym Blumino, Multilumino, Luminescent Rose i Blue Sparkle. Około 150 mieniących się punkcików rozświetla każdą tarczę, a lśniące paski dodają jeszcze więcej blasku i celebrują radość ubierania się - nawet gdy nikt Cię nie zobaczy. Postaw na kolory i rozświetl swój dzień.

W końcu to Ty decydujesz, co zrobisz ze swoim czasem.Autor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 16-11-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES