Tygryski - chrupki kukurydziane plecione + tatuaż

<
Gallery image
>
Tygryski - chrupki kukurydziane plecione + tatuaż 1
<
Tygryski - chrupki kukurydziane plecione + tatuaż 1Tygryski - chrupki kukurydziane plecione + tatuaż 2Tygryski - chrupki kukurydziane plecione + tatuaż 3
 
>
 
 

Można je jeść na różne sposoby, a każdy jest właściwy. Są dowodem na to, że chrupki kukurydziane mogą być czymś więcej, niż tylko smaczną przekąską. Mowa tu oczywiście o Tygryskach plecionych, które zaskakują na nowo... nie tylko ulepszoną jakością. Chcąc dać dzieciom jeszcze więcej radości z trwających wakacji, do każdej paczki, Tygrysek dołączył jeden z dziesięciu wymarzonych tatuaży! Z pewnością staną się one przepisem na doskonałą zabawę.


Zakręcona porcja radości!

Tygryski plecione to wyjątkowa pozycja w portfolio marki. Jak wszystkie chrupki, te także są bezglutenowe i wytworzone z kaszy kukurydzianej bez dodatku soli i cukrów, natomiast wyróżnia je forma podania – jedną pałeczkę tworzy aż sześć pojedynczych splotów, które odznacza nowa, ulepszona jakość! Teraz są one bardziej sprężyste, ale wciąż tak samo chrrrupiące. Można je jeść na wiele różnych sposobów, a samo jedzenie może być naprawdę świetną rozrywką nie tylko dla najmniejszych pociech, ale również dla rodziców. Bo przecież marka Tygryski to ekspert w dziedzinie zabaw łączących pokolenia. Z Tygryskami plecionymi możecie zorganizować mini konkurs zręcznościowy i sprawdzić kto pierwszy rozplącze pałeczkę na osobne sprężynki, nie przerwie ich i zyska miano chrupiącego mistrza! To co? Trzy… dwa… jeden… start!


Tygryskowe tatuaże - jeszcze więcej radości z lata!

Nie da się ukryć, że tatuaże wodne są bardzo popularne wśród dzieci zwłaszcza podczas wakacji, kiedy można sobie pozwolić na znacznie większą swobodę. Najmniejsze pociechy uwielbiają się wcielać w bajkowych bohaterów, wyróżniać się wśród rówieśników i przy tym doskonale się bawić. Dlatego teraz w każdej paczce Tygrysków pałeczek plecionych znajdziemy wspaniały tatuaż! Na fanów Tygryskowych postaci z bajek z kanału marki na YouTube czeka aż dziesięć wyjątkowych wzorów, tworzących unikalną kolekcję. Tego w Tygryskach jeszcze nie było!


Cena: Tygryski chrupki kukurydziane plecione: 2,59 zł / 70 gAutor: Redakcja
Data publikacji: 27-07-2023

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES