Tygryski deserowe w nowej odsłonie

<
Gallery image
>
Tygryski deserowe w nowej odsłonie 1
<
Tygryski deserowe w nowej odsłonie 1Tygryski deserowe w nowej odsłonie 2
 
>
 
 

Nowe Tygryski to propozycja deserowych przekąsek w formie bezglutenowych chrupek kukurydzianych barwionych wyłącznie warzywami i owocami. Występują w trzech smakach: czekoladowym, truskawkowym i toffi. Zmianie uległ również design opakowań - przekąski zostały zamknięte w opakowaniach z okienkiem. Teraz produkty są dostępne w promocji +10% gratis. Dodatkowo, w aplikacji Tygryski można znaleźć nową bajkę pt. "Zimowe zabawy", w której Tygryski pokazują, jak bezpiecznie spędzać czas wolny zimą - oczywiście w "towarzystwie" Tygrysków deserowych.

Asortyment Tygrysków został poszerzony o nowe deserowe wersje dostępne w trzech smakach: czekoladowym, truskawkowym oraz toffi. Chrupki barwione są wyłącznie naturalnymi koncentratami owocowymi i warzywnymi, m.in. czarną porzeczką, cytryną czy rzodkiewką. Nie zawierają sztucznych dodatków w postaci barwników i wzmacniaczy smaku, jak również oleju palmowego. Są bezglutenowe. Nowa ulepszona receptura przekąsek sprawia, że są jeszcze bardziej chrupiące i smaczne.

Tygryski deserowe mają też nowe opakowania. Dzięki „okienkom” można zapoznać się z zawartością paczki jeszcze przed zakupem. Teraz produkty są dostępne w promocji – w każde opakowanie zawiera 10% produktów gratis.


"Zimowe zabawy" z Tygryskami deserowymi

Główną misją aplikacji Tygryski jest nauka przez zabawę. Znaleźć można w niej wiele zakładek ze zróżnicowanymi aktywnościami dla dzieci: od gier i zabaw, po edukacyjne bajki. Zawiera również wydzieloną strefę dla rodziców, w której dostępne są m.in. bezpłatne porady żywieniowe, czy wskazówki dotyczące wychowywania najmłodszych przygotowane przez specjalistów z zakresu dietetyki oraz psychologii. Umieszczone w aplikacji ciekawe historie z morałem dostępne są w różnych formatach, zarówno jako pliki audio, jak i bajki do czytania. Każde z opowiadań uczy prawidłowych postaw w codziennym życiu - m.in. jak reagować w trudnych i stresujących sytuacjach. Najnowsza z bajek, pt. "Zimowe zabawy" opowiada o przygodach Tygryska i niebezpieczeństwach jakie mogą czyhać na najmłodszych podczas zimowych aktywności.

W aplikacji dostępne są również gry pozytywnie wpływające na pamięć i koncentrację – "Odkryj Tygryski" oraz "Czółko". W zakładce Pomysły znaleźć można instrukcje do własnoręcznego wykonania różnych eko-gadżetów, np. do wykonania latawca wykorzystać można puste opakowania po Tygryskach. Aplikacja pozwala również na udokumentowanie wspólnych chwil, dzięki zakładce z aparatem i gamą dedykowanych naklejek z postacią Tygryska.

Aplikacja Tygryski jest bezpłatna i dostępna do ściągnięcia za pośrednictwem Google Play oraz App Store. Posiada przyjazny i łatwy w obsłudze interfejs oraz kolorowe grafiki i tekstury. Aplikacja jest stale rozbudowywana, a jej zawartość regularnie poszerzana.Autor: Redakcja
Data publikacji: 02-03-2022

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES