Tygryski - idealna przekąska dla dziecka do szkoły

<
Gallery image
>
Tygryski - idealna przekąską dla dziecka do szkoły 1
<
Tygryski - idealna przekąską dla dziecka do szkoły 1Tygryski - idealna przekąską dla dziecka do szkoły 2
 
>
 
 

Po wspaniałych, wakacyjnych przygodach, dzieci wkraczają w nowy rok szkolny z nową energią i zapałem do nauki. Towarzyszy im również wielki entuzjazm, gdyż znów mogą spotkać się ze swoimi kolegami i koleżankami. Jednak jest to także czas powrotu do licznych obowiązków, lekcji, ale też zajęć dodatkowych, które często kończą się późnym popołudniem. Dlatego, oprócz drugiego śniadania, w plecaku małego ucznia powinna się znaleźć także smaczna przekąska, którą można schrupać między rozmowami, czy zabawą w berka podczas przerw. Doskonale sprawdzą się w tym przypadku pałeczki kukurydziane marki Tygryski. Teraz dostępne w promocji +10% gratis z okazji powrotu do szkoły. Bo wspólne chrupanie z przyjaciółmi jest fajne!


Tygrysek, czyli ulubiony szkolny przyjaciel - bo chrupie bardziej

Pałeczki kukurydziane Tygryski to przekąska, zamknięta w poręcznym opakowaniu, mieszczącym się do plecaka, małej torby lub worka. Dzięki temu, Tygrysek może towarzyszyć naszym milusińskim w drodze do szkoły, w czasie przerw i spotkań z przyjaciółmi. Lecz to nie wszystko… Pałeczki są bezglutenowe za sprawą bazy w postaci kaszy kukurydzianej, a ponadto zostały wytworzone bez dodatku soli i cukrów, dlatego świetnie się sprawdzą jako lekka przekąska w ciągu dnia. Co więcej Tygryski są najchętniej kupowaną marką chrupek kukurydzianych w całej Polsce*, a już teraz i Ty możesz dołączyć do Tygryskowej Rodziny i sprawić, że powrót do szkoły będzie chrupiący i radosny!


Baw się i ucz z Tygryskiem!

Mobilna aplikacja Tygryski, którą bezpłatnie można pobrać ze sklepu Google Play lub App Store, została stworzona, aby wzbogacać wspólnie spędzany czas w gronie całej rodziny. Aplikacja posiada łatwy w obsłudze interfejs, kolorowe grafiki i atrakcyjne treści. Ponadto jest ona bezpieczna i nie zawiera reklam. Znajdziemy w niej zapewniające kreatywną zabawę i rozwijające umiejętności manualne - inspiracje do wykonania zabawek własnoręcznie i stworzenia ich od podstaw, a także bajki do czytania, słuchania i oglądania, przykuwające uwagę najmłodszych i uczące prawidłowych postaw w codziennym życiu, jak np. "Tygrysek pomaga planecie”, czy też "Lekcja bezpiecznego zachowania się na drodze”.

Rodzice również znajdą w aplikacji interesujące treści m.in. bezpłatne porady żywieniowe, a także wskazówki dotyczące wychowywania najmłodszych przygotowane przez specjalistów z zakresu dietetyki i psychologii. Oprócz tego dostępne są również zakładki, gdzie znajdziemy proste przepisy na ciekawe dania, przed których zjedzeniem dzieci nie będą miały żadnych oporów. Już teraz dołącz do Tygryskowego świata!

Tygryski są najchętniej kupowaną marką w chrupkach kukurydzianych bez glutenu i dodatku cukru, źródło: na podstawie danych z Panelu Gospodarstw Domowych GFK Polonia za rok 2020.


Cena: Tygryski pałeczki kukurydziane: ok: 2,09 zł / 50 gAutor: Redakcja
Data publikacji: 30-09-2022

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES