G.H. Mumm i muzyka - spektakularna kontynuacja współpracy z Davidem Guettą

<
Gallery image
>
G.H. Mumm i muzyka 1
<
G.H. Mumm i muzyka 1G.H. Mumm i muzyka 2G.H. Mumm i muzyka 3G.H. Mumm i muzyka 4
 
>
 
 

Szampan G.H. Mumm produkowany jest w jednym z największych Domów Szampana na świecie.  Firmę założyli  trzej bracia z niemieckiej rodziny winiarskiej w 1827 r. Współcześnie marka istnieje na 100 rynkach świata.  G.H. Mumm kochają nie tylko Francuzi, dla których jest jedną z najchętniej wybieranych marek szampana. Marka jest oficjalnym partnerem wyścigów Formuły 1, a  w Australii towarzyszy prestiżowym wyścigom konnym. Od roku współpracuje również z muzykiem - Davidem Guettą.


Marka do tej pory towarzyszyła głównie celebrowaniu zwycięstw w specjalistycznych dziedzinach sportu. Wejście na rynek muzyczny było zaskoczeniem dla wielu sympatyków G.H. Mumm. Wspólna pasja i radość tworzenia dała początek współpracy marki z Davidem Guettą. Ten uznany i ceniony na całym świecie dj, pionier i kreator rynku muzycznego docenił jakość i wyjątkowość tego szampana. Teraz możemy podziwiać symbol i rezultat tej  współpracy. Stała się nim limitowana edycja trunku w specjalnej butelce, zaprojektowanej przez Guettę. Metaliczne srebro, prostota, a jednocześnie wyrafinowanie, w pełni oddają twórczość muzyka i jego zaangażowanie w pracę. Grupa Pernod Ricard postanowiła uczcić to wydarzenie serią wyjątkowych imprez na całym świecie. Pierwsza z nich odbyła się w Monaco i tam właśnie zaprezentowano nową wersję butelki G.H. Mumm. Podobne wydarzenia odbyły się już w wielu najlepszych klubach na całym świecie, m.in. w Melbourne. Wszędzie okazywały się wyjątkowym wydarzeniem, gromadzącym starannie wyselekcjonowanych gości, osoby, które cenią dobrą muzykę i szampańską zabawę. Teraz przyszedł czas na Warszawę.

W stolicy Polski czekają nas dwie imprezy. Pierwsza w Level 27, 23 stycznia, druga zaś w Bątą, 27 lutego. Jak pokazują doświadczenia z imprez w innych światowych stolicach, frekwencja zawsze przekraczała przewidywania organizatorów. Dlatego warto wcześniej zadbać o zdobycie zaproszenia. Polecamy śledzenie naszej strony na FB, która na pewno pomoże w dostaniu się na to wyjątkowe party.

W Polsce szampan z limitowanej edycji dostępny jest wyłącznie w wybranych klubach.



Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 11-01-2016

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto