G.H. Mumm i muzyka - spektakularna kontynuacja współpracy z Davidem Guettą

<
Gallery image
>
G.H. Mumm i muzyka 1
<
G.H. Mumm i muzyka 1G.H. Mumm i muzyka 2G.H. Mumm i muzyka 3G.H. Mumm i muzyka 4
 
>
 
 

Szampan G.H. Mumm produkowany jest w jednym z największych Domów Szampana na świecie.  Firmę założyli  trzej bracia z niemieckiej rodziny winiarskiej w 1827 r. Współcześnie marka istnieje na 100 rynkach świata.  G.H. Mumm kochają nie tylko Francuzi, dla których jest jedną z najchętniej wybieranych marek szampana. Marka jest oficjalnym partnerem wyścigów Formuły 1, a  w Australii towarzyszy prestiżowym wyścigom konnym. Od roku współpracuje również z muzykiem - Davidem Guettą.


Marka do tej pory towarzyszyła głównie celebrowaniu zwycięstw w specjalistycznych dziedzinach sportu. Wejście na rynek muzyczny było zaskoczeniem dla wielu sympatyków G.H. Mumm. Wspólna pasja i radość tworzenia dała początek współpracy marki z Davidem Guettą. Ten uznany i ceniony na całym świecie dj, pionier i kreator rynku muzycznego docenił jakość i wyjątkowość tego szampana. Teraz możemy podziwiać symbol i rezultat tej  współpracy. Stała się nim limitowana edycja trunku w specjalnej butelce, zaprojektowanej przez Guettę. Metaliczne srebro, prostota, a jednocześnie wyrafinowanie, w pełni oddają twórczość muzyka i jego zaangażowanie w pracę. Grupa Pernod Ricard postanowiła uczcić to wydarzenie serią wyjątkowych imprez na całym świecie. Pierwsza z nich odbyła się w Monaco i tam właśnie zaprezentowano nową wersję butelki G.H. Mumm. Podobne wydarzenia odbyły się już w wielu najlepszych klubach na całym świecie, m.in. w Melbourne. Wszędzie okazywały się wyjątkowym wydarzeniem, gromadzącym starannie wyselekcjonowanych gości, osoby, które cenią dobrą muzykę i szampańską zabawę. Teraz przyszedł czas na Warszawę.

W stolicy Polski czekają nas dwie imprezy. Pierwsza w Level 27, 23 stycznia, druga zaś w Bątą, 27 lutego. Jak pokazują doświadczenia z imprez w innych światowych stolicach, frekwencja zawsze przekraczała przewidywania organizatorów. Dlatego warto wcześniej zadbać o zdobycie zaproszenia. Polecamy śledzenie naszej strony na FB, która na pewno pomoże w dostaniu się na to wyjątkowe party.

W Polsce szampan z limitowanej edycji dostępny jest wyłącznie w wybranych klubach.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 11-01-2016

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności