Świętuj dzień zakochanych z Moët & Chandon Rosé Impérial

<
Gallery image
>
Moët & Chandon Rosé Impérial 1
<
Moët & Chandon Rosé Impérial 1Moët & Chandon Rosé Impérial 2
 
>
 
 

Przed nami Walentynki, a to znakomita okazja, by otworzyć butelkę różowego szampana. W bukiecie aromatów różowego Moët kryje się czarny pieprz, czerwona porzeczka, mięta, ale też czerwona róża – piękny kwiat będący deklaracją miłości.


Zarówno róża, jak i szampan to dwa piękne atrybuty zakochanych. Tegoroczna edycja Moët Rosé Impérial dedykowana jest Madame de Pompadour, o której dziś powiedzielibyśmy, że była “It Girl” XVIII wieku. Jej zasługą był sukces Moët & Chandon na francuskim dworze królewskim. Przypisuje się jej również powiedzenie “Szampan to jedyne wino, które sprawia, że kobieta pięknieje po jego spożyciu”. To wystarczający powód, by sięgnąć po ten "eliksir piękności", w czasie Walentynek i nie tylko. Jego głęboki różowy kolor, zniewalające bąbelki oraz intensywne owocowe aromaty zachwycą niejedno podniebienie.

Rosé Imperial to najbardziej uwodzicielski szampan Moët & Chandon. Jego kuszący różowy kolor z bursztynowymi refleksami powstał dzięki dodaniu do kompozycji odrobiny szlachetnego czerwonego wina. Sprawdza się jako zmysłowy aperitif, ale też doskonale uzupełnia intensywne w smaku, kolorowe dania – pasuje zarówno do czerwonego mięsa, owoców, jak i serów. Sałata z kozim serem, czy owocowa sałatka z listkami świeżej mięty, doprawiona szczyptą różowego pieprzu i szampańskiego humoru to idealny przepis na doskonały moment kulinarny.


Cena: Moët & Chandon Rosé Impérial / 239 złAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 14-02-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności