Braun Silk-épil 7 SkinSpa - depilator w zestawie ze szczoteczką do oczyszczania twarzy

<
Gallery image
>
Braun Silk-épil 7 SkinSpa 1
<
Braun Silk-épil 7 SkinSpa 1Braun Silk-épil 7 SkinSpa 2Braun Silk-épil 7 SkinSpa 3Braun Silk-épil 7 SkinSpa 4Braun Silk-épil 7 SkinSpa 5Braun Silk-épil 7 SkinSpa 6Braun Silk-épil 7 SkinSpa 7Braun Silk-épil 7 SkinSpa 8Braun Silk-épil 7 SkinSpa 9Braun Silk-épil 7 SkinSpa 10Braun Silk-épil 7 SkinSpa 11Braun Silk-épil 7 SkinSpa 12Braun Silk-épil 7 SkinSpa 13Braun Silk-épil 7 SkinSpa 14
 
>
 
 

Braun to lider w kategorii depilacji, gwarantujący kobietom widocznie promienną i jedwabiście gładką skórę. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pielęgnacji Braun wprowadza nowe serie depilatorów Silk-epil 5, 7 i Skin Spa w zestawie ze szczoteczkę oczyszczającą twarz Braun Silk-épil. W ten sposób łączy trzy wysoce skuteczne zabiegi pielęgnacyjne: depilację, eksfoliację ciała oraz oczyszczanie twarzy.


Nowa edycja depilatorów Braun Silk-épil 5, 7 i SkinSpa została zaprojektowana, aby pomóc kobietom uwolnić się od niepełnych zabiegów pielęgnacyjnych oraz nadać skórze naturalny blask i zdrowy wygląd. Dzięki Braun Silk-épil osiągniemy skórę gładką i promienną, taką jak piękna Jessica Alba, nowa globalna ambasadorka marki Braun i twarz kampanii Break Free.

Tylko marka Braun oferuje trzy zabiegi pielęgnacyjne w wygodnym zestawie, aby osiągnąć rezultaty jak z profesjonalnego gabinetu w domowym zaciszu.

Depilatory Braun Silk-épil usuwają nawet najkrótsze włoski, zapewniając gładką skórę aż do czterech tygodni. Obrotowa głowica depilatora wychyla się do 15 stopni w przód i tył, a technologia Close Grip, czyli 40 par pęset, umożliwia usunięcie włosków wielkości ziarenka piasku o długości 0,5 mm.  System masujący o wysokiej częstotliwości stymuluje skórę, aby depilacja była delikatna. Inteligentne podświetlenie Smartlight ujawnia nawet najdelikatniejsze włoski zwiększając dokładność usuwania. Depilatory Braun Silk-épil 7 i  Braun Silk-épil 7 SkinSpa zapewniają skuteczną depilację na sucho i w wodzie, a depilatory Silk-épil 5 dodatkowo posiadają w zestawie rękawicę chłodzącą.

Depilator Silk-épil 7 SkinSpa wyposażony został  w szczotkę do peelingu sonicznego ciała, która usuwa martwy naskórek i stymuluje jego dolne warstwy w celu regeneracji i przygotowania do nawilżenia. Gęsta szczoteczka peelingująca została wyposażona w aż 10 000 włókien i wykonuje ponad 3 000 mikro drgań na minutę. Zaawansowana technologia pozwala na 4 razy lepsze złuszczanie w porównaniu do złuszczania ręcznego, a regularne przeprowadzanie peelingu zapobiega wrastaniu włosków. Nakładka peelingująca odchyla się aż o 27 stopni w przód i tył, dzięki czemu lepiej dostosowuje się do kształtów ciała.

Ostatnim zabiegiem w kompleksowej pielęgnacji ciała z Braun Silk-épil jest głębokie oczyszczanie twarzy. Nowa edycja depilatorów Braun Silk-épil z serii 5, 7 i SkinSpa została wzbogacona o szczoteczkę oczyszczająca do twarzy. W ciągu zaledwie 1 minuty szczoteczka usuwa makijaż i zanieczyszczenia z policzków, strefy T i podbródka, aby skóra była bardziej promienna. Działa 6 razy skuteczniej w porównaniu do mycia twarzy z użyciem żelu – wykonuje aż 60 000 mikro ruchów na sekundę i idealnie przygotowuje cerę do nawilżania, poprawia krążenie i pozostawia ją czystą, promienną i odświeżoną. Nakładka do szczoteczki powinna być wymieniana regularnie, co 3 miesiące.


W zależności od indywidualnych potrzeb, nowy Braun Silk-épil ze szczoteczką do oczyszczania twarzy jest dostępny w zestawach:

Silk-épil 7 SkinSpa 7-929 + szczotka do twarzy, cena: 789 PLN
Silk-épil 7 7-569 + szczotka do twarzy, cena: 719 PLN
Silk-épil 5 5-329  + szczotka do twarzy, cena: 389 PLN
Nakładka do szczoteczki oczyszczającej  twarz, cena: 49 PLNAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 13-07-2014

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES