Braun Silk-épil 7 SkinSpa - depilator w zestawie ze szczoteczką do oczyszczania twarzy

<
Gallery image
>
Braun Silk-épil 7 SkinSpa 1
<
Braun Silk-épil 7 SkinSpa 1Braun Silk-épil 7 SkinSpa 2Braun Silk-épil 7 SkinSpa 3Braun Silk-épil 7 SkinSpa 4Braun Silk-épil 7 SkinSpa 5Braun Silk-épil 7 SkinSpa 6Braun Silk-épil 7 SkinSpa 7Braun Silk-épil 7 SkinSpa 8Braun Silk-épil 7 SkinSpa 9Braun Silk-épil 7 SkinSpa 10Braun Silk-épil 7 SkinSpa 11Braun Silk-épil 7 SkinSpa 12Braun Silk-épil 7 SkinSpa 13Braun Silk-épil 7 SkinSpa 14
 
>
 
 

Braun to lider w kategorii depilacji, gwarantujący kobietom widocznie promienną i jedwabiście gładką skórę. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pielęgnacji Braun wprowadza nowe serie depilatorów Silk-epil 5, 7 i Skin Spa w zestawie ze szczoteczkę oczyszczającą twarz Braun Silk-épil. W ten sposób łączy trzy wysoce skuteczne zabiegi pielęgnacyjne: depilację, eksfoliację ciała oraz oczyszczanie twarzy.


Nowa edycja depilatorów Braun Silk-épil 5, 7 i SkinSpa została zaprojektowana, aby pomóc kobietom uwolnić się od niepełnych zabiegów pielęgnacyjnych oraz nadać skórze naturalny blask i zdrowy wygląd. Dzięki Braun Silk-épil osiągniemy skórę gładką i promienną, taką jak piękna Jessica Alba, nowa globalna ambasadorka marki Braun i twarz kampanii Break Free.

Tylko marka Braun oferuje trzy zabiegi pielęgnacyjne w wygodnym zestawie, aby osiągnąć rezultaty jak z profesjonalnego gabinetu w domowym zaciszu.

Depilatory Braun Silk-épil usuwają nawet najkrótsze włoski, zapewniając gładką skórę aż do czterech tygodni. Obrotowa głowica depilatora wychyla się do 15 stopni w przód i tył, a technologia Close Grip, czyli 40 par pęset, umożliwia usunięcie włosków wielkości ziarenka piasku o długości 0,5 mm.  System masujący o wysokiej częstotliwości stymuluje skórę, aby depilacja była delikatna. Inteligentne podświetlenie Smartlight ujawnia nawet najdelikatniejsze włoski zwiększając dokładność usuwania. Depilatory Braun Silk-épil 7 i  Braun Silk-épil 7 SkinSpa zapewniają skuteczną depilację na sucho i w wodzie, a depilatory Silk-épil 5 dodatkowo posiadają w zestawie rękawicę chłodzącą.

Depilator Silk-épil 7 SkinSpa wyposażony został  w szczotkę do peelingu sonicznego ciała, która usuwa martwy naskórek i stymuluje jego dolne warstwy w celu regeneracji i przygotowania do nawilżenia. Gęsta szczoteczka peelingująca została wyposażona w aż 10 000 włókien i wykonuje ponad 3 000 mikro drgań na minutę. Zaawansowana technologia pozwala na 4 razy lepsze złuszczanie w porównaniu do złuszczania ręcznego, a regularne przeprowadzanie peelingu zapobiega wrastaniu włosków. Nakładka peelingująca odchyla się aż o 27 stopni w przód i tył, dzięki czemu lepiej dostosowuje się do kształtów ciała.

Ostatnim zabiegiem w kompleksowej pielęgnacji ciała z Braun Silk-épil jest głębokie oczyszczanie twarzy. Nowa edycja depilatorów Braun Silk-épil z serii 5, 7 i SkinSpa została wzbogacona o szczoteczkę oczyszczająca do twarzy. W ciągu zaledwie 1 minuty szczoteczka usuwa makijaż i zanieczyszczenia z policzków, strefy T i podbródka, aby skóra była bardziej promienna. Działa 6 razy skuteczniej w porównaniu do mycia twarzy z użyciem żelu – wykonuje aż 60 000 mikro ruchów na sekundę i idealnie przygotowuje cerę do nawilżania, poprawia krążenie i pozostawia ją czystą, promienną i odświeżoną. Nakładka do szczoteczki powinna być wymieniana regularnie, co 3 miesiące.


W zależności od indywidualnych potrzeb, nowy Braun Silk-épil ze szczoteczką do oczyszczania twarzy jest dostępny w zestawach:

Silk-épil 7 SkinSpa 7-929 + szczotka do twarzy, cena: 789 PLN
Silk-épil 7 7-569 + szczotka do twarzy, cena: 719 PLN
Silk-épil 5 5-329  + szczotka do twarzy, cena: 389 PLN
Nakładka do szczoteczki oczyszczającej  twarz, cena: 49 PLNAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 13-07-2014

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto