Motorola Motoluxe™ - stylowy smartfon

<
Gallery image
>
Motorola Motoluxe™ - stylowy smartfon 1
<
Motorola Motoluxe™ - stylowy smartfon 1Motorola Motoluxe™ - stylowy smartfon 2Motorola Motoluxe™ - stylowy smartfon 3Motorola Motoluxe™ - stylowy smartfon 4
 
>
 
 

Najnowszy i niezwykle stylowy smartfon Motoroli wkracza na polski rynek. Wzywamy wszystkich znawców dobrego stylu! Od dzis możecie wyrazić swoją miłość do mody i nowoczesnych technologii dzieki Motoluxe™ - stylowemu, super cienkiemu i modnemu smartfonowi od Motorola Mobility.


W tym telefonie wszystko jest w najlepszym stylu - Android™ 2.3, 4-calowy ekran dotykowy idealny do pisania e-maili, przeglądania stron internetowych i oglądania filmów. Zapomnij o ograniczeniach i miej w swoim „zasięgu” wszystkich przyjaciół, gdziekolwiek jesteś.

Z myślą o miłośnikach fotografii Motoluxe wyposażono w 8-megapikselowy aparat z autofokusem i lampą błyskową. To sprawia, że Twoje zdjęcia będę miały naprawdę profesjonalny sznyt. Po zakończeniu sesji zdjęciowej dzięki preinstalowanym aplikacjom społecznościowym możesz dzielić się zdjęciami z rodziną i znajomymi.
Interfejs użytkownika w aplikacji MotoSwitch zmienia sposob zarzadząnia codziennymi obowiązkami i przyjemnościami. Z MotoSwitch twoj smartfon uczy się, z kim rozmawiasz, ktorych aplikacji używasz najczęściej i trzyma wszystkie ustawienia w centrum informacji. Widget Kontakty zapamiętuje, kto jest dla Ciebie najważniejszy i wykorzystuje te informacje, tak, aby dostosować ekran główny do twoich potrzeb. Ikona kontaktu, z którym komunikujesz się najczęsciej, jest na ekranie największa. Widget Aktywności zapewnia szybki i łatwy dostęp do twoich ulubionych aplikacji, automatycznie zapamiętuje aplikacje, których najczęściej używasz. Z funkcją Aktualna Muzyka możesz w bardzo prosty sposób odtwarzać swoją muzykę, natomiast w Galerii masz możliwosść przeglądania twoich ulubionych zdjeć.
Kiedy jesteś w podróży, technologia GPS w Motoluxe wskaęe Ci wlaściwą drogę do wybranego miejsca. Jeśli to nie wystarczy, telefon posiada także funkcję Bluetooth®, oraz dostęp do Sklepu Play gdzie znajdziesz ponad 450,000 aplikacji i gier.

Motorola Motoluxe bawi uchwytem na smycz z efektem świetlnym. Smartfon poinformuje Cię o nieodebranym połączeniu, otrzymanej wiadomości lub nieprzeczytanym e-mailu. Motoluxe pojawi się w dwóch opcjach kolorystycznych: czarnej oraz białej (wersja biała dostępna będzie od maja 2012).
"Dzięki połączeniu eleganckiego stylu z niesamowitymi możliwościami systemu Android, Motoluxe jest idealnym rozwiązaniem dla ludzi, kochających nowe technologie", mowi Małgorzata Matusiewicz, Dyrektor Marketingu Motorola Mobility w Europie Środkowej. "Prezentujemy smartfon, który posiada duży ekran, najnowsze i najlepsze narzędzia multimedialne, i do tego jest niedrogi, dzięki czemu drastycznie nie nadszarpnie twojego budżetu".


Dostępność i cena:

Motoluxe pojawi się w Polsce w kwietniu. Będzie dostępny u wybranych operatorów i w sprzedaży detalicznej w dobrych sklepach z elektroniką.

Sugerowana cena detaliczna wynosi 1.199 PLN.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 28-04-2012

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności