Nesacfé Dolce Gusto Oblo - nowy ekspres do kawy

<
Gallery image
>
Nesacfé Dolce Gusto Oblo - nowy ekspres do kawy 1
<
Nesacfé Dolce Gusto Oblo - nowy ekspres do kawy 1Nesacfé Dolce Gusto Oblo - nowy ekspres do kawy 2
 
>
 
 

Zaprojektowany z myślą o miłośnikach doskonałej kawy i miejskiego stylu życia. Nowy ekspres Nesacfé Dolce Gusto Oblo zachwyca nowatorskim kształtem, elegancją, kolorystyką i prostotą obsługi. Wkomponuje się w charakter każdego wnętrza i przygotuje perfekcyjną kawę! Nesacfé Dolce Gusto Oblo wyróżnia minimalistyczny styl i zwracający uwagę, oryginalny kształt. To ekspres dla wielbicieli nowoczesnego wzornictwa. Cztery kolory obudowy pozwalają dopasować go do charakteru każdego wnętrza. Wybierz swój ulubiony: tradycyjny czarny, klasyczny biały, przyciągający wzrok czerwony i piękny pomarańczowy dla odważnych.


Nesacfé Dolce Gusto Oblo to ekspres profesjonalny jak barista - przygotuje perfekcyjną kawę w prosty i szybki sposób. W jego wnętrzu ukryty jest mechanizm, który parzy kawę pod ciśnieniem nawet do 15 barów, wydobywając z niej idealny smak i niepowtarzalny aromat. Ponadto ekspres Oblo, stworzony dzięki technologii marki Krups, przechodzi automatycznie w stan uśpienia po 5 minutach od przygotowania kawy, co znacznie ogranicza zużycie energii. To dobre rozwiązanie dla zabieganych, oszczędnych i zapominalskich.

W zależności od tego, na jaką kawę masz ochotę, za pomocą nowego ekspresu można przygotować np. intensywne Espresso, delikatne Latte Macchiato czy doskonałe Cappuccino. To zasługa specjalnych kapsułek, skrywających 100% naturalnej, mielonej kawy*, które gwarantują idealną świeżość oraz pełnię smaku i aromatu. Ekspres Oblo przygotuje również pyszną, rozgrzewającą czekoladę, a także orzeźwiający, zimny napój herbaciany Nestea Lemon.

Nesacfé Dolce Gusto Oblo dostępny jest w sprzedaży od października. Nawet na sklepowej półce nie da się przejść obok niego obojętnie - spośród innych produktów wyróżni się intrygującym, okrągłym pudełkiem, a także przystępną ceną.


Cena: 349 PLNAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 26-11-2014

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto