Philips Flite - wspaniała lekkość dźwięku dzięki nowym słuchawkom

<
Gallery image
>
Philips Flite 1
<
Philips Flite 1Philips Flite 2Philips Flite 3Philips Flite 4Philips Flite 5
 
>
 
 

Philips Flite Everlite SHL4805 to czysty dźwięk zamknięty w prostej, designerskiej formie. Nowa linia produktów Philips zainspirowana jest stylem życia ludzi, których aktywność i brak ograniczeń wymaga śmiałych i nietuzinkowych rozwiązań. Dzięki smukłej konstrukcji, idealnemu dopasowaniu i wyrafinowanemu wykończeniu słuchawek, muzyka jeszcze nigdy nie brzmiała tak lekko, ani nie wyglądała tak modnie!


Szybkie tempo życia to znak naszych czasów. Wokół pełno jest rzeczy, które nas rozpraszają: zarówno na poziomie dźwięków, jak i w warstwie wizualnej. Philips Flite to odpowiedź na potrzebę uporządkowania otaczającego nas chaosu za pomocą ulubionych brzmień, połączona z minimalistycznym, bezpretensjonalnym designem.


Flite to linia superkompaktowych i ultralekkich nausznych słuchawek, stworzonych z myślą o aktywnym stylu życia ich użytkowników. Dzięki subtelnej, składanej konstrukcji bez trudu można wsunąć je do torby lub plecaka, nie tracąc tym samym ani jednej nuty maksymalnych wrażeń muzycznych - nawet w najdalszej podróży.


Te przenośne słuchawki cechuje nadzwyczajna lekkość, a mimo to zapewniają naprawdę mocne, czyste brzmienie. Wszystko za sprawą głośników o wysokiej mocy z membraną o grubości 32 mm. Dzięki funkcji zdalnego sterowania, urządzenie umożliwia nie tylko słuchanie muzyki, ale także odbieranie rozmów telefonicznych.

Philips Flite Everlite wyposażone są w ergonomicznie odchylone, miękkie gąbeczki, zapewniające jeszcze większą izolację akustyczną oraz niespotykany wcześniej komfort noszenia. Wąska konstrukcja pałąka i lśniące, owalne nauszniki tworzą elegancki, prosty design.

Ponadprzeciętną wygodę zapewnia także płaski, nie plączący się kabel zwiększający swobodę użytkownika i poręczność urządzenia.

Słuchawki dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: złoto-białej oraz grafitowej.


Philips Flite Everlite SHL4805 to:

• Elegancki wygląd i wąskoprofilowy kształt
• Większa poręczność i łatwość przechowywania, dzięki mniejszej wadze i kompaktowej budowie
• Ergonomiczne, miękkie gąbki dla optymalnego komfortu, ograniczające przenikanie hałasu z zewnątrz
• Płaski, nie plączący się kabel, zapewniający większą swobodę i poręczność, o zwiększonej wytrzymałości z zaciskiem odciążającym
• Zdalne sterowanie umożliwiające słuchanie muzyki i odbieranie rozmów telefonicznych
• Zapewniające czysty dźwięk głośniki wysokiej mocy o grubości membrany 32 mm


Cena: 179,99 PLN

Philips Flite Everlite SHL4805 dostępny jest w dobrych sklepach elektronicznych.

Dowiedz się więcej na Facebook.com: www.facebook.com/PhilipsSoundAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 20-09-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto