Prada od LG - najnowszy smartfon

<
Gallery image
>
Prada od LG - najnowszy smartfon 1
<
Prada od LG - najnowszy smartfon 1Prada od LG - najnowszy smartfon 2Prada od LG - najnowszy smartfon 3
 
>
 
 

Prada i LG wspólnie wprowadzają telefon Prada 3.0 od LG  — najnowsze osiągnięcie pod względem wzornictwa i funkcjonalności. 5 letnia współpraca marek Prada i LG, która w przeszłości zaowocowała dwoma wersjami telefonów wiodących pod względem wzornictwa i technologii, dziś ma swoją kolejną odsłonę. Obie firmy zaprezentowały wspólnie najnowszy smartfon. Prada 3.0 od LG jest kwintesencją wyjątkowego stylu i innowacyjnej technologii.

Telefon łączy w sobie indywidualny styl Prady z nowatorską technologią mobilną LG, w tym posiada wyjątkowo jasny wyświetlacz o jasności 800 nitów. Smartfon utrzymany jest w czystym, ale zarazem wyrazistym stylu zgodnym z filozofią projektowania marki Prada. Przód telefonu charakteryzuje błyszczący ekran dotykowy, zaś tył zdobi charakterystyczny dla Prady wzór Saffiano. LG zastosowało również charakterystyczną dla marki technologię Floating Mass, która dodatkowo optycznie podkreśla smukłą linię telefonu wynoszącą zaledwie 8,5 mm. Każdy jego szczegół został zaprojektowany z elegancką prostotą. Telefon posiada klasyczne czarne wykończenie, a jego dopełnienie stanowią minimalistyczne przyciski.

Prada 3.0 od LG robi wrażenie nie tylko wyglądem, lecz także wydajnością i funkcjonalnością. Smartfon został wyposażony w procesor dwurdzeniowy o taktowaniu 1.0GHz z architekturą dwukanałową, co gwarantuje szybkość pracy, a także w dwupasmową łączność Wi-Fi gwarantującą szybką bezprzewodową komunikację.

Unikalność wzornictwa widoczna jest także po włączeniu telefonu. Dedykowany interfejs użytkownika wyróżnia się oryginalnym menu i ikonami w kolorze czarnym, szarym i białym. Interfejs umożliwia użytkownikowi korzystanie z najnowszych funkcji systemu operacyjnego Android Gingerbread, przy czym przewidziana jest w przyszłości aktualizacja do systemu Android Ice Cream Sandwich.

Prada 3.0 od LG wyposażony jest w 4,3-calowy ekran z technologią NOVA High Brightness Display o wyjątkowej jasności 800 nitów, który umożliwia oglądanie zdjęć oraz innych treści nawet przy mocnym świetle słonecznym. Aparat fotograficzny o rozdzielczości 8 mega pikseli i pamięć wewnętrzna do 8 GB, umożliwiają użytkownikom robienie i przechowywanie wysokiej jakości zdjęć.

Dodatkowo użytkownicy będą mieli do dyspozycji pełną gamę akcesoriów opatrzonych marką Prada, takich jak podstawka, zestaw słuchawkowy Bluetooth oraz stylowe etui.


Historia współpracy firm Prada i LG

Współpraca między firmami rozpoczęła się w 2006 r., a w jej wyniku powstały dwa luksusowe telefony PRADA od LG, wprowadzone do sprzedaży w 2007 i 2008 r. Współpraca koncentruje się na kluczowych elementach smartfonów, w tym oprogramowaniu, interfejsie użytkownika, wzornictwie i opakowaniu.

Pierwszy telefon komórkowy LG wprowadzony na rynek wraz z marką domu mody Prada, odniósł niezaprzeczalny sukces, a jego sprzedaż przekroczyła milion egzemplarzy. To luksusowe urządzenie łączyło w sobie najnowocześniejszą technologię i ekskluzywne wzornictwo. Potwierdzeniem znaczenia tego produktu dla sztuki wzorniczej jest fakt, że został on włączony do stałej kolekcji Muzeum Sztuki Nowoczesnej (MoMA) w Nowym Jorku oraz Muzeum Sztuki Współczesnej (MOCA) w Szanghaju.

Telefony z serii LG Prada stanowiły przełom pod względem zastosowanych technologii. Prada od LG (1.0) był pierwszym na świecie telefonem komórkowym z ekranem dotykowym. Natomiast następny model PRADA od LG (2.0) zapewniał innowacyjne możliwości użytkowania dzięki zintegrowanemu ze słuchawką zegarkowi, który komunikował się bezprzewodowo z telefonem i udostępniał takie funkcje jak sprawdzenie nazwiska dzwoniącego, odczytanie SMS-ów, przeglądanie historii połączeń, blokowanie połączeń czy obustronna sygnalizacja alarmów.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 27-12-2011

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności