Reebok ZPump Fusion - rewolucja w dziedzinie biegania

<
Gallery image
>
Reebok ZPump Fusion 1
<
Reebok ZPump Fusion 1Reebok ZPump Fusion 2Reebok ZPump Fusion 3Reebok ZPump Fusion 4Reebok ZPump Fusion 5Reebok ZPump Fusion 6Reebok ZPump Fusion 7Reebok ZPump Fusion 8Reebok ZPump Fusion 9
 
>
 
 

Każdy bieg stanowi nowe wyzwanie. To niepowtarzalny start, nieustannie zmieniające się warunki oraz ekscytujące uczucie euforii po przekroczeniu kolejnej granicy. Aby osiągać jeszcze więcej satysfakcji, potrzebujesz innowacji, która dotrzyma Ci kroku. Przed Tobą rewolucja w dziedzinie biegania. Poczuj pełną kontrolę w postaci idealnie dopasowanego obuwia. Poznaj Reebok ZPump Fusion.


Idealne buty do biegania powinny doskonale dopasowywać się do stopy sportowca. Tymczasem, mimo że nie ma dwóch takich samych stóp, obuwie biegowe tworzone jest zazwyczaj w taki sposób, aby pasowało do standardowej stopy. Inżynierowie marki Reebok postanowili wyjść naprzeciw potrzebom biegaczy i stworzyli but, który dopasowuje się do różnej budowy stóp, zapewniając najwyższy komfort i stabilizację podczas biegu.

Nadchodzi rewolucja w dziedzinie biegania. Poznaj Reebok ZPump Fusion – jedne z pierwszych butów w historii, które w pełni dopasowują się do stopy i stabilizują ją po to, abyś w trakcie biegu czuł się lekko i pewnie. ZPump Fusion poprzez połączenie unikalnych technologii to najlepszy but treningowy, w którym natychmiast poczujesz różnicę i szybko się do niego przyzwyczaisz.

Obuwie ZPump Fusion prezentuje rewolucyjne podejście do technologii Pump. Większość butów biegowych tworzona jest na bazie ostatnich modeli i nie dopasowuje się do unikalnej budowy stopy. ZPump Fusion, kiedy nie są nadmuchane, pozbawione są struktury, natomiast po napompowaniu dopasowują się do kształtu Twojej stopy – mówi Paul Litchfield, wynalazca technologii Pump oraz Dyrektor Działu Zaawansowanych Projektów Reebok.

Podczas, gdy większość tradycyjnych butów sportowych składa się z kilkudziesięciu komponentów, ZPump Fusion, promując funkcjonalny minimalizm, składa się z trzech kluczowych:

Technologia Pump – rewolucyjna komora, którą wypełniamy powietrzem. Przy każdym kolejnym naciśnięciu specjalnego przycisku powietrze wypełnia puste miejsca wokół stopy, po to, aby buty były lepiej dopasowane do danej stopy i pomagały w jej stabilizacji.

Fusion Sleeve – materiał wykorzystany w cholewce buta – Fusion Sleeve – łączy ze sobą kluczowe komponenty ZPump Fusion. Lekki, bezszwowy i rozciągliwy w czterech kierunkach stretch gwarantuje responsywność oraz zwiększoną kontrolę i komfort podczas biegu.

Podeszwa Zrated – podeszwa, w której budowie zastosowano podobną geometrię do tej stosowanej w oponach sportowych o najwyższej przyczepności. Podczas nagłych zmian kierunku buty zapewniają bezkompromisową szybkość i kontrolę nad hamowaniem.

"ZPump Fusion dostosowuje się do kształtu Twojej stopy, dając Ci indywidualną stabilizację podczas biegu. Aby osiągnąć ten poziom asekuracji, możesz potrzebować trzech tłoczeń powietrza, ale może być tak, że będziesz potrzebować ośmiu – jest to w pełni dostosowane do każdej osoby." – mówi Paul Lichtfield.


Buty ZPump Fusion dostępne będą w salonach Reebok w CH Arkadia, CH Silesia, Galerii Krakowskiej i Focus Mall w Zielonej Górze oraz w wybranych sklepach sieci GoSport.

Modele męskie: M47888, M47892
Modele damskie: M47886, M47894


Cena: 449 PLNAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 17-03-2015

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności