Aroma Home - zapachy do domu z różą

<
Gallery image
>
Aroma Home - zapachy do domu z różą 1
<
Aroma Home - zapachy do domu z różą 1Aroma Home - zapachy do domu z różą 2Aroma Home - zapachy do domu z różą 3Aroma Home - zapachy do domu z różą 4
 
>
 
 

Różą powinno pachnieć w każdym domu. Jej zapach uspokaja, relaksuje, odgania smutki, podnosi nastrój i sprawia, że czujemy się szczęśliwsi. Jednak róże to kwiaty delikatne. W wazonie tracą zapach już po kilku dniach. Znamy sposób, by w domu pachniało świeżymi różami o wiele dłużej.


Marka Aroma Home wraz z Dorotą Szelągowską stworzyła dwie kompozycje oparte na tych eleganckich, szlachetnych kwiatach. Pierwsza, Róża, jest delikatna, lekka i świeża. Druga, Czarna róża z paczulą - ciepła, ciężka i orientalna. Świece zapachowe, patyczki oraz celulozowe zawieszki sprawiają, że w całym domu unoszą się uwodzicielskie nuty róż, a opakowania stanowią piękną ozdobę wnętrza i cieszą oko domowników oraz gości.


Aroma Home & Dorota Róża

Kompozycja lekka, subtelna i delikatnie słodka. Pachnie niczym świeżo ścięte róże. Jej nuty koją, podnoszą nastrój i napawają optymizmem. Z Różą każdy dzień jest radosny i wyjątkowy.

• nuta głowy: przyprawy orientalne, goździki
• nuta serca: róża
• nuta bazy: drewno sandałowe, białe piżmo

W skład linii Róża wchodzą zapachowa świeca, patyczki oraz zawieszka z celulozy. Knot świeczki jest z drewna. Gdy się pali, imituje odgłosy kominka. Patyczki oraz zawieszka wykonane są z chłonnej celulozy.

Ceny:
świeczka zapachowa 36,99 zł
patyczki zapachowe 32,99 zł
zawieszka z celulozy 5,99 zł


Aroma Home & Dorota Czarna róża z paczulą

Kwintesencja zmysłowości i elegancji. Bukiet kwiatów przyprószony orientalnymi przyprawami. Jego zapach sprawia, że w domu panuje ciepła, przytulna atmosfera, która pozytywnie wpływa na wszystkich domowników.

• nuta głowy: dzika róża, hiacynt
• nuta serca: lilia, róża, cyprys
• nuty bazy: przyprawy korzenne, bursztyn

W skład linii Czarna róża z paczulą wchodzą zapachowa świeca, patyczki oraz zawieszka z celulozy. Knot świeczki jest z drewna. Gdy się pali, imituje odgłosy kominka. Patyczki oraz zawieszka stworzone są z chłonnej celulozy.

Ceny:
świeczka zapachowa 36,99 zł
patyczki zapachowe 32,99 zł
zawieszka z celulozy 5,99 zł

Dostępne w internetowym sklepie https://aromame.eu/Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 22-06-2022

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES