Czysty i pachnący piernikami dom - ekologiczne, piernikowe środki do sprzątania

<
Gallery image
>
Czysty i pachnący piernikami dom 1
<
Czysty i pachnący piernikami dom 1Czysty i pachnący piernikami dom 2
 
>
 
 

Ostatnio spędzamy coraz więcej czasu domu. To właśnie w domowym zaciszu koncentruje się teraz nasze życie - praca, odpoczynek i czas z bliskimi. Warto zadbać o tę przestrzeń wokół nas, a nic nie działa na nas tak kojąco jak porządek i... aromat korzennych pierników, przywołujących na myśl zbliżające się wielkimi krokami święta Bożego Narodzenia. O nieskazitelny porządek i niecodzienną atmosferę w domu pozwoli nam zadbać ekologiczny piernikowy zestaw porządkowy Przyjaciele Sprzątania od marki Klareko.


Przyjaciele Sprzątania to zestaw pięciu niezbędnych ekologicznych kosmetyków dla domu, które pozwolą bezpiecznie i z łatwością zadbać o czystość, zarówno na co dzień, jak i na święta. Dzięki nim sprzątanie może być nie tylko przyjemne, ale również rodzinne - ze względu na bezpieczne formuły środki czystości Klareko mogą być używane także przez dzieci. Tegoroczne przedświąteczne porządki możemy zamienić w zabawę, które pozwolą wypełnić nasz dom zniewalającym zapachem pierniczków bez konieczności ich pieczenia. Taki zapach osiągniemy dzięki zawartości naturalnych olejków eterycznych w środkach czystości.


W skład piernikowego zestawu porządkowego Przyjaciele Sprzątania wchodzą:

Fenomenalny mus czyszczący, (550 g) - dokładnie wyczyści wszystkie powierzchnie gładkie - umywalki, wanny, toalety, kafelki, fugi, blaty, zlewy, piekarniki, kuchenki i płyty, garnki i patelnie. Bez zarysowań usunie również osady, tłuste zanieczyszczenia i przebarwienia, pozostawiając po sobie połysk i otulający piernikowy zapach.  Dodatkowo pozwoli usunąć tłuste plamy z tkanin.

Do zadań specjalnych - piernikowy płyn (500 ml) z poręcznym spryskiwaczem, który bezproblemowo rozprawi się z kamieniem, osadami, rdzą oraz pleśnią, a także dokładnie wyczyści i odkazi muszlę oraz deskę toaletową. Dodatkowo skutecznie zastąpi także nabłyszczacz do zmywarki.

Uniwersalnik (500 ml) - pozwoli skutecznie pozbyć się kurzu, a także wyczyścić blaty, stoły, futryny, framugi, drzwi. Doskonały do czyszczenia wszelkich urządzeń i armatury w łazience. Pozwoli także nadać połysk kafelkom.

Lśniące szyby i lustra (500 ml) - pozwoli błyskawicznie przywrócić nieskazitelną czystość szybom i lustrom.

Pachnidło (250 ml) - ekologiczne perfumy dla domu, które otulą wnętrze przyjemnym i delikatnym aromatem naturalnych olejków eterycznych, usuwając przy tym wszelkie nieprzyjemne zapachy. Zawiera wyłącznie bezpieczne substancje, dlatego bez obaw można delektować się ich zniewalającym zapachem.

Formuły Kosmetyków dla Domu Klareko oparte są na bazie eko składników. Opracowane zostały tak, by były bezpieczne dla człowieka i środowiska

Cena zestawu: 118,50 zł (zestaw dostępny na https://klareko.com/)Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 09-11-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności