Jo Malone London Velvet Rose & Oud Home Candle - dom pachnący luksusem

<
Gallery image
>
Velvet Rose & Oud Home Candle 1
<
Velvet Rose & Oud Home Candle 1Velvet Rose & Oud Home Candle 2Velvet Rose & Oud Home Candle 3
 
>
 
 

Velvet Rose & Oud Home Candle marki Jo Malone London to świeca, która poprawi Twój nastrój, ukoi zmysły lub po prostu wniesie odrobinę luksusu. Zamień atmosferę swojego domu na luksus i przepych dzięki aromatowi najciemniejszej damasceńskiej róży, który otulony jest smolistym aromatem drewna agarowego. Przyprawiony goździkiem, dekadencki dzięki masie migdałowej. To piękny i magnetyczny zapach.


Cena: 269 zł / 200 g (wys. 9,2 cm x szer. 7,5 cm)

Świece Jo Malone London dostępne są w Polsce w wybranych perfumeriach Douglas i na www.douglas.pl


Zdjęcia i stylizacja: Robert Krupiński / Glow.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 28-12-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności