Karnawałowe aranżacje stołu od Fyrklӧvern

<
Gallery image
>
Karnawałowe aranżacje stołu od Fyrklӧvern 1
<
Karnawałowe aranżacje stołu od Fyrklӧvern 1Karnawałowe aranżacje stołu od Fyrklӧvern 2Karnawałowe aranżacje stołu od Fyrklӧvern 3Karnawałowe aranżacje stołu od Fyrklӧvern 4Karnawałowe aranżacje stołu od Fyrklӧvern 5Karnawałowe aranżacje stołu od Fyrklӧvern 6Karnawałowe aranżacje stołu od Fyrklӧvern 7Karnawałowe aranżacje stołu od Fyrklӧvern 8Karnawałowe aranżacje stołu od Fyrklӧvern 9Karnawałowe aranżacje stołu od Fyrklӧvern 10Karnawałowe aranżacje stołu od Fyrklӧvern 11
 
>
 
 

Karnawał to wyjątkowy czas przyjęć i balów. To także dokonała okazja by zaprosić bliskich i przyjaciół na niepowtarzalne przyjęcie lub uroczystą kolację, którą uświetni wyjątkowa oprawa stołu. Spektakularny efekt zapewnią nam najwyższej jakości, ręcznie zdobione serwisy o niebanalnych kształtach i dekorach marki Fyrklӧvern.


Celebration to propozycja dla osób, które pragną by aranżacja karnawałowego stołu przybrała delikatny i romantyczny charakter. Ten kobiecy, biały serwis o opływowym kształcie jest nie tylko delikatny ale jednocześnie elegancki. Podczas uroczystych okazji doskonale skomponuje się ze złotymi elementami takimi jak podkładki czy sztućce. Nasi bliscy z przyjemnością będą delektować się przysmakami podanymi w tak wyjątkowej oprawie.

Porcelana Diamond to wyjątkowy projekt duetu szwedzkich projektantów biżuterii Dyrberg/Kern. Łączy w sobie elegancję, klasyczną formę oraz inspirację brylantami. Jej nowoczesny design, unikalne wzornictwo i geometryczne zdobienia ze złota, gwarantują bogaty, ekskluzywny, a jednocześnie wysmakowany efekt aranżacji karnawałowego stołu. Doskonale sprawdzi się ona w towarzystwie eleganckich, kryształowych kieliszków o złotych ornamentach współgrających z tą kolekcją porcelany.

Dla wszystkich osób, które chcą podkreślić wyjątkowość organizowanej imprezy, idealny będzie serwis Victoria. Wykreowany na cześć szwedzkiej następczyni tronu przez projektantkę Anne Rooslien, zachwyca królewskim designem i unikalnym wzornictwem. Propozycję tą wyróżnia 18-karatowego złota oraz elegancki falisty kształt. Dopełnienie kompozycji stołu mogą w okresie karnawału pełnić ekskluzywne złote sztućce z linii Diamond, lśniące ornamenty oraz świeże kwiaty.

Niepowtarzalna zastawa, której ponadczasowy, klasyczny charakter w zachwycający sposób tworzy niezwykłą aranżację stołu to ostatnia z karnawałowych propozycji Fyrklӧvern. Serwis Polska 100 cechuje subtelna szlachetność i wytworność. Jest to efekt unikalnego designu, który łączy w sobie oryginalny, owalny kształt, klasykę bieli. Efektu dopełnia luksus zdobień wykonanych z 18-karatowego złota oraz platyny. Ręcznie litografowany, dynamiczny dekor w postaci dwóch przecinających się wstęg dodaje porcelanie nowoczesności i lekkości. Eleganckim dopełnieniem aranżacji stołu w trakcie karnawałowego przyjęcia będzie seria kryształowa linii Polska 100. Ambasadorką marki Polska 100 jest wielka artystka Grażyna Brodzińska – międzynarodowej sławy śpiewaczka operetkowa, musicalowa i operowa, której wybitny talent i wyjątkowy głos, a także przywiązanie do narodowej tradycji rozsławiają polską kulturę na całym świecie.Autor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 03-02-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności