Klareko - niezwykłe otulenie dla zmysłów

<
Gallery image
>
Klareko - niezwykłe otulenie dla zmysłów 1
<
Klareko - niezwykłe otulenie dla zmysłów 1Klareko - niezwykłe otulenie dla zmysłów 2Klareko - niezwykłe otulenie dla zmysłów 3
 
>
 
 

Ostatnio czas spędzamy głównie w domu. To dom stał się centrum naszych działań, ale również oazą bezpieczeństwa. To tutaj też odpoczywamy, regenerujemy się i dbamy o swoje samopoczucie. Warto więc szczególnie zadbać o nasz relaks, wprowadzając do przestrzeni "umilacze czasospędzania". W tej roli doskonale sprawdzą się naturalne sojowe woski zapachowe i pachnące świecidła od Klareko. Nadadzą one wnętrzu niepowtarzalny aromat, jednocześnie ocieplając klimat. To zmysłowe „must have” tegorocznego sezonu jesienno-zimowego!


Niezwykłe otulenie dla zmysłów. Poznaj must have domowego SPA

Naturalne, stopniowo uwalniające swój aromat sojowe woski Klareko skutecznie budują niepowtarzalny i zmysłowy klimat. Pozwalają stworzyć scenerię, w której można się w pełni zrelaksować, a także ukoić wszystkie zmysły. A Świecidło Klareko nie jest kolejną świecą sojową. To wyjątkowy ręcznie zrobiony czasoumilacz, który nada niepowtarzalny, ciepły klimat i aromat wnętrzu.

Ręcznie robione woski i świece zawierają tylko i wyłącznie naturalne olejki eteryczne, które z delikatnie wypełniają wnętrze niezwykle otulającym aromatem. W tym sezonie sprawdzą się rozgrzewające, korzenne aromaty cynamonu i goździków, przynoszący ukojenie zapach lawendy lub dodająca energii mięta - o tej porze roku również potrzebujemy aromatycznego pobudzenia. Podgrzewany wosk uwalnia swój zapach nawet przez 10 godzin, a świeca pali się aż 55 godzin, nie wydzielając przy tym żadnych substancji toksycznych.


Wegańskie, naturalne, wielozadaniowe

Sojowe woski Klareko można używać na wiele sposobów. Najpopularniejszy to podgrzewanie wosku w kominku zapachowym. Ale to nie jedyne jego zastosowanie! Można także po prostu położyć wosk na spodku lub w małej misce, albo postawić otwarty słoiczek. Wówczas wosk przez długi czas będzie uwalniał skrywane w sobie aromatyczne olejki. Dodatkowo, wkładając pachnący wosk do szafy czy garderoby, skutecznie zadbamy o świeżość ubrań.


Jaki są sekrety sojowych wosków i świec Klareko?

• ręcznie wykonane
• pachną wyłącznie naturalnymi olejkami eterycznymi
• nie zawierają i nie wydzielają żadnych toksycznych substancji - ich skład to tylko sojowy wosk i olejki eteryczne
• rozgrzany wosk nie parzy skóry
• rozlany wosk łatwo można usunąć z tkanin i mebli
• zużyty wosk można wykorzystać ponownie np. dokładając do świecy

Pozytywna energia, którą Marta i Karina (właścicielki marki) wkładają w każde Świecidło czy woski, uwalniać się będzie we wszystkich chwilach palenia.

Umilacze Klareko dostępne na www.klareko.comAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 08-12-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES