Wiosenne i wielkanocne inspiracje od Villeroy & Boch

<
Gallery image
>
Wiosenne i wielkanocne inspiracje od Villeroy & Boch 1
<
Wiosenne i wielkanocne inspiracje od Villeroy & Boch 1Wiosenne i wielkanocne inspiracje od Villeroy & Boch 2Wiosenne i wielkanocne inspiracje od Villeroy & Boch 3Wiosenne i wielkanocne inspiracje od Villeroy & Boch 4Wiosenne i wielkanocne inspiracje od Villeroy & Boch 5Wiosenne i wielkanocne inspiracje od Villeroy & Boch 6Wiosenne i wielkanocne inspiracje od Villeroy & Boch 7Wiosenne i wielkanocne inspiracje od Villeroy & Boch 8Wiosenne i wielkanocne inspiracje od Villeroy & Boch 9Wiosenne i wielkanocne inspiracje od Villeroy & Boch 10Wiosenne i wielkanocne inspiracje od Villeroy & Boch 11Wiosenne i wielkanocne inspiracje od Villeroy & Boch 12Wiosenne i wielkanocne inspiracje od Villeroy & Boch 13Wiosenne i wielkanocne inspiracje od Villeroy & Boch 14Wiosenne i wielkanocne inspiracje od Villeroy & Boch 15Wiosenne i wielkanocne inspiracje od Villeroy & Boch 16Wiosenne i wielkanocne inspiracje od Villeroy & Boch 17Wiosenne i wielkanocne inspiracje od Villeroy & Boch 18Wiosenne i wielkanocne inspiracje od Villeroy & Boch 19Wiosenne i wielkanocne inspiracje od Villeroy & Boch 20Wiosenne i wielkanocne inspiracje od Villeroy & Boch 21Wiosenne i wielkanocne inspiracje od Villeroy & Boch 22Wiosenne i wielkanocne inspiracje od Villeroy & Boch 23Wiosenne i wielkanocne inspiracje od Villeroy & Boch 24Wiosenne i wielkanocne inspiracje od Villeroy & Boch 25Wiosenne i wielkanocne inspiracje od Villeroy & Boch 26Wiosenne i wielkanocne inspiracje od Villeroy & Boch 27Wiosenne i wielkanocne inspiracje od Villeroy & Boch 28Wiosenne i wielkanocne inspiracje od Villeroy & Boch 29Wiosenne i wielkanocne inspiracje od Villeroy & Boch 30Wiosenne i wielkanocne inspiracje od Villeroy & Boch 31Wiosenne i wielkanocne inspiracje od Villeroy & Boch 32
 
>
 
 

Pąki na drzewach, zielone trawniki i wyrastające wśród nich kwiaty to znak, że nadszedł również czas na zmiany we wnętrzach! Skorzystaj z wiosenno-wielkanocnych inspiracji od Villeroy & Boch, dzięki którym w naszych głowach zakiełkują pierwsze pomysły... A potem rozkwitną na stole za sprawą porcelanowych kolekcji – romantycznych, sielskich i niezwykle bajkowych!


Mariefleur Spring: romantyczne bukiety

Kolekcja Mariefleur Spring już dzięki samej nazwie przeniesie nas do romantycznego ogrodu we Francji. A jej dekory i formy z powodzeniem zastąpią wiosenne bukiety na stole. Całą kolekcję ozdabiają romantyczne pastelowe kwiaty: w odcieniach różu, błękitu, zieleni i żółci. Villeroy & Boch wprowadza wiosnę do wnętrz również za sprawą kształtów: naczynia nawiązujące do płatków, zawieszki w formie pisanek, dekoracyjne zajączki i ich nowi przyjaciele – porcelanowe ptaszki. Wszystkie te elementy mogą pojawić się w naszych wnętrzach dużo wcześniej i być obietnicą dopiero zbliżającej się wiosny.


Spring Fantasy: muzyczna fantazja

Już nie trzeba się martwić o muzyczną oprawę świątecznych spotkań. Wielkanocne zajączki – bez których chyba już nie wyobrażamy sobie świąt – w tym roku zaskakują swoją fantazją! Na porcelanie z kolekcji Spring Fantasy od Villeroy & Boch zajęcza rodzina gra na pianinie, skrzypcach, gitarze, tubie, kontrabasie i bębenkach. A oprócz tego jak co roku nie próżnuje, tylko dzielnie pomaga w świątecznych przygotowaniach: podlewa kwiatki oraz maluje kolorowe pisanki. Część przygotowań za nami!


Spring Awakening: przebudzenie wiosny

Pąki pierwszych kwiatów i zielone listki na drzewach oznaczają, że wiosna powoli budzi się z zimowego snu. Tulipany, żonkile i stokrotki to kwintesencja tak wyczekiwanej pory roku. Dzięki kolekcji Spring Awakening od Villeory & Boch można bez przeszkód zaprosić je do wnętrza! Na talerzach, miskach, półmiskach, paterach, filiżankach i kubkach wiosenne kwiaty rozkwitają w całej swej okazałości. Już zapachniało wiosną!


Farmers Spring: sielanka na wsi

Zapach łąki, smak babcinych potraw i urok domku za miastem – święta spędzone na łonie natury to marzenie niejednego mieszczucha. Ale Wielkanoc w rustykalnym klimacie można zorganizować nawet w samym środku miejskiej dżungli! Niezastąpiona będzie kolekcja Farmers Spring od Villeroy & Boch, dzięki której na stole królować będą kury, koguty i zające w otoczeniu polnych kwiatów. Porcelana z tej linii idealnie pasuje do wielkanocnego śniadania, a także do wiosennych posiłków serwowanych w ogrodzie. Czy taki obraz nie brzmi sielsko?Autor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 29-03-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto