Wiosenne i wielkanocne inspiracje od Villeroy & Boch

<
Gallery image
>
Wiosenne i wielkanocne inspiracje od Villeroy & Boch 1
<
Wiosenne i wielkanocne inspiracje od Villeroy & Boch 1Wiosenne i wielkanocne inspiracje od Villeroy & Boch 2Wiosenne i wielkanocne inspiracje od Villeroy & Boch 3Wiosenne i wielkanocne inspiracje od Villeroy & Boch 4Wiosenne i wielkanocne inspiracje od Villeroy & Boch 5Wiosenne i wielkanocne inspiracje od Villeroy & Boch 6Wiosenne i wielkanocne inspiracje od Villeroy & Boch 7Wiosenne i wielkanocne inspiracje od Villeroy & Boch 8Wiosenne i wielkanocne inspiracje od Villeroy & Boch 9Wiosenne i wielkanocne inspiracje od Villeroy & Boch 10Wiosenne i wielkanocne inspiracje od Villeroy & Boch 11Wiosenne i wielkanocne inspiracje od Villeroy & Boch 12Wiosenne i wielkanocne inspiracje od Villeroy & Boch 13Wiosenne i wielkanocne inspiracje od Villeroy & Boch 14Wiosenne i wielkanocne inspiracje od Villeroy & Boch 15Wiosenne i wielkanocne inspiracje od Villeroy & Boch 16Wiosenne i wielkanocne inspiracje od Villeroy & Boch 17Wiosenne i wielkanocne inspiracje od Villeroy & Boch 18Wiosenne i wielkanocne inspiracje od Villeroy & Boch 19Wiosenne i wielkanocne inspiracje od Villeroy & Boch 20Wiosenne i wielkanocne inspiracje od Villeroy & Boch 21Wiosenne i wielkanocne inspiracje od Villeroy & Boch 22Wiosenne i wielkanocne inspiracje od Villeroy & Boch 23Wiosenne i wielkanocne inspiracje od Villeroy & Boch 24Wiosenne i wielkanocne inspiracje od Villeroy & Boch 25Wiosenne i wielkanocne inspiracje od Villeroy & Boch 26Wiosenne i wielkanocne inspiracje od Villeroy & Boch 27Wiosenne i wielkanocne inspiracje od Villeroy & Boch 28Wiosenne i wielkanocne inspiracje od Villeroy & Boch 29Wiosenne i wielkanocne inspiracje od Villeroy & Boch 30Wiosenne i wielkanocne inspiracje od Villeroy & Boch 31Wiosenne i wielkanocne inspiracje od Villeroy & Boch 32
 
>
 
 

Pąki na drzewach, zielone trawniki i wyrastające wśród nich kwiaty to znak, że nadszedł również czas na zmiany we wnętrzach! Skorzystaj z wiosenno-wielkanocnych inspiracji od Villeroy & Boch, dzięki którym w naszych głowach zakiełkują pierwsze pomysły... A potem rozkwitną na stole za sprawą porcelanowych kolekcji – romantycznych, sielskich i niezwykle bajkowych!


Mariefleur Spring: romantyczne bukiety

Kolekcja Mariefleur Spring już dzięki samej nazwie przeniesie nas do romantycznego ogrodu we Francji. A jej dekory i formy z powodzeniem zastąpią wiosenne bukiety na stole. Całą kolekcję ozdabiają romantyczne pastelowe kwiaty: w odcieniach różu, błękitu, zieleni i żółci. Villeroy & Boch wprowadza wiosnę do wnętrz również za sprawą kształtów: naczynia nawiązujące do płatków, zawieszki w formie pisanek, dekoracyjne zajączki i ich nowi przyjaciele – porcelanowe ptaszki. Wszystkie te elementy mogą pojawić się w naszych wnętrzach dużo wcześniej i być obietnicą dopiero zbliżającej się wiosny.


Spring Fantasy: muzyczna fantazja

Już nie trzeba się martwić o muzyczną oprawę świątecznych spotkań. Wielkanocne zajączki – bez których chyba już nie wyobrażamy sobie świąt – w tym roku zaskakują swoją fantazją! Na porcelanie z kolekcji Spring Fantasy od Villeroy & Boch zajęcza rodzina gra na pianinie, skrzypcach, gitarze, tubie, kontrabasie i bębenkach. A oprócz tego jak co roku nie próżnuje, tylko dzielnie pomaga w świątecznych przygotowaniach: podlewa kwiatki oraz maluje kolorowe pisanki. Część przygotowań za nami!


Spring Awakening: przebudzenie wiosny

Pąki pierwszych kwiatów i zielone listki na drzewach oznaczają, że wiosna powoli budzi się z zimowego snu. Tulipany, żonkile i stokrotki to kwintesencja tak wyczekiwanej pory roku. Dzięki kolekcji Spring Awakening od Villeory & Boch można bez przeszkód zaprosić je do wnętrza! Na talerzach, miskach, półmiskach, paterach, filiżankach i kubkach wiosenne kwiaty rozkwitają w całej swej okazałości. Już zapachniało wiosną!


Farmers Spring: sielanka na wsi

Zapach łąki, smak babcinych potraw i urok domku za miastem – święta spędzone na łonie natury to marzenie niejednego mieszczucha. Ale Wielkanoc w rustykalnym klimacie można zorganizować nawet w samym środku miejskiej dżungli! Niezastąpiona będzie kolekcja Farmers Spring od Villeroy & Boch, dzięki której na stole królować będą kury, koguty i zające w otoczeniu polnych kwiatów. Porcelana z tej linii idealnie pasuje do wielkanocnego śniadania, a także do wiosennych posiłków serwowanych w ogrodzie. Czy taki obraz nie brzmi sielsko?Autor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 29-03-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności