Braun Silk-épil 5 Wet&Dry - bezprzewodowy depilator z nasadką dla początkujących

<
Gallery image
>
Braun Silk-épil 5 Wet&Dry 1
<
Braun Silk-épil 5 Wet&Dry 1Braun Silk-épil 5 Wet&Dry 2Braun Silk-épil 5 Wet&Dry 3
 
>
 
 

Skóra młodej kobiety zasługuje na wszystko to, co najlepsze. Jednak przy tak wielu produktach i metodach wybór odpowiedniego sposobu usuwania włosów może okazać się trudny. Jako pierwsza na świecie, marka Braun podjęła się misji pomagania młodym kobietom w stawianiu pierwszych kroków w depilacji. Pierwsza depilacja dla młodych kobiet nie musi być trudna. Wystarcz wybrać nowy depilator Braun Silk-épil 5 Wet&Dry wyposażony w dodatkową nasadkę dla początkujących. Specjalna nasadka goli i depiluje w jednym, delikatnym pociągnięciu i pomaga przyzwyczaić się do depilacji.


Depilator z Braun Silk-épil 5 Wet&Dry z nasadką dla początkujących

Depilacja z Braun Silk-épil 5 Wet&Dry to idealne rozwiązanie dla początkujących. W zestawie młode dziewczyny znajdą: depilator wyposażony w 28 pęset, które usuwają włoski rozmiaru ziarnka piasku (0,5 mm), 2 specjalne nasadki: dla początkujących, do kontaktu ze skórą a także nasadkę ochronną, pędzelek do czyszczenia, kabel do ładowania i instrukcję.

Nasadka dla początkujących dedykowana jest usuwaniu włosków z nóg, na mokro, z użyciem pianki lub żelu.

Depilator Braun Silk-épil 5 Wet&Dry działa zarówno na sucho i w wodzie. Dzięki rączce antypoślizgowej kontrola zabiegu jest prosta, nawet po zmoczeniu. Co ważne wyjątkowy system do masażu o wysokiej częstotliwości stymuluje skórę podnosząc komfort zabiegu. Depilator posiada 2 ustawienia szybkości depilacji.


Jak zacząć przygodę z depilatorem wyposażonym w nasadkę dla początkujących? Poznaj 2 proste kroki:

Przez pierwsze 4 tygodnie używaj depilatora Braun Silk-épil 5 Wet&Dry tylko z nasadką dla początkujących. Zintegrowane pęsety usuwają aż 60% włosków wraz
z cebulkami, a ostrza golące dokładnie pozbywają się reszty niesfornych włosków. Już za pierwszym pociągnięciem skóra jest świeża i gładka. 

Po 4 tygodniach czas na zmianę nasadki na nasadkę do kontaktu ze skórą. Aby depilacja była jeszcze bardziej delikatna, wypróbuj depilacji w wannie lub pod prysznicem.


Rezultaty

Depilacja depilatorem sprawia, że  młode kobiety mogą cieszyć się  gładkością i wygodą aż do 4 tygodni. Cały zabieg można przeprowadzić w zaciszu domowej łazienki
i dopasować go do codziennego rytm dnia młodej dziewczyny.

#pierwszadepilacja


Cena: 279 PLNAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 20-09-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto