CHANEL L'Eau Tan - odświeżająca, samoopalająca mgiełka do ciała

<
Gallery image
>
CHANEL L'Eau Tan 1
<
CHANEL L'Eau Tan 1CHANEL L'Eau Tan 2
 
>
 
 

L'Huile Tan - produkt stworzony przez Gabrielle Chanel w 1932 roku, przyjmuje teraz postać wody. Ten świeży samoopalacz do ciała o konsystencji wody pozostawia na skórze złocisty blask i delikatny zapach.


Ekskluzywna kreacja Działu Badań CHANEL opracowana we współpracy z Lucią Picą - CHANEL Global Creative Makeup and Color Designer.

Inspirowana pierwszym samoopalaczem stworzonym przez Mademoiselle Chanel - L'EAU TAN to samoopalająca mgiełka do ciała, zapewniająca stopniowo rozwijającą się, naturalną opaleniznę skóry delikatnie muskanej słońcem i świeżym powietrzem. Mgiełki można używać wedle życzenia, w zależności od pożądanej intensywności opalenizny – zarówno latem, jak i zimą. Jej formuła wzmacnia i przedłuża naturalną opaleniznę.

Orzeźwiająca, niewysychająca i komfortowa formuła sprawia, że L'EAU TAN momentalnie zapewnia wrażenie świeżości. Przejrzysta, delikatnie zabarwiona i perfumowana – ukazuje aksamitną skórę, naturalnie podkreśloną złocistą i promienną opalenizną.


Rytuał pielęgnacyjny

Rozpyl obficie z odległości ok. 10 cm od skóry i rozprowadź równomiernie rękami. Używaj codziennie aż do chwili, gdy uzyskasz pożądany stopień intensywności. Nakładaj 2-3 razy w tygodniu, by zachować długotrwałą opaleniznę. Dla optymalnego rezultatu, wykonaj peeling przed pierwszą aplikacją L'EAU TAN. Nie nakładaj na skórę wrażliwą lub podrażnioną. Po każdej aplikacji produktu dokładnie myj ręce i paznokcie.


Edycja limitowanaAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 24-06-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności