CHANEL Massage Oils for Body - linia olejków do masażu ciała

<
Gallery image
>
CHANEL Massage Oils for Body 1
<
CHANEL Massage Oils for Body 1CHANEL Massage Oils for Body 2CHANEL Massage Oils for Body 3CHANEL Massage Oils for Body 4CHANEL Massage Oils for Body 5CHANEL Massage Oils for Body 6CHANEL Massage Oils for Body 7CHANEL Massage Oils for Body 8CHANEL Massage Oils for Body 9
 
>
 
 

Marka CHANEL przygotowała dla miłośników luksusu linię olejków do masażu ciała CHANEL Massage Oils for Body. Pierwotnie olejki te były dostępne wyłącznie w Ritz Paris CHANEL SPA, a teraz są one również dostępne do użytku domowego. To wyjątkowe produkty stworzone jako znaczące uzupełnienie holistycznej i głęboko relaksującej sztuki masażu.


Kwiaty zebrane z ogrodów CHANEL. Zapachy, które odblokowują wyobraźnię, pełne symbolicznej mocy. Zjawiskowe tekstury. Każda butelka odsłania różnorodne wrażenia zmysłowe.


L'HUILE ROSE

Dyskretny, delikatnie pielęgnujący.
Różany, lekko owocowy wiosenny zapach rozwijający się na skórze nutą drzewną i białego piżma. Świeży, jak poranna rosa w Grasse.
L'HUILE ROSE pozostawia skórę cudownie aksamitną, doskonale nawilżoną i dyskretnie pachnącą.
L'HUILE ROSE składa się w 98% z naturalnych składników i zawiera różę majową, symboliczny kwiat CHANEL.

Grasse May Rose

Rosa Centifolia, róża o 100 płatkach, uprawiana jest na południu Francji w Grasse, miejscu narodzin damskich zapachów CHANEL. Intensywny, czarujący i osobliwy kwiat pochodzi z krzewu różanego bez kolców. Czas kwitnienia szczególnie wrażliwej, kruchej róży trwa zaledwie miesiąc. Intrygujący zapach rozciąga się od wschodu i blaknie, gdy słonce osiąga najwyższy punkt. Podobnie, jak w bajce, zbiory musza nastąpić zanim zegar wybije dwunastą.


L'HUILE JASMIN

Świecący, tonizujący, rewitalizujący
Jaśminowe kwiaty rozkwitają swoim delikatnym aromatem - kwiatowym, zmysłowym i słonecznym - na delikatnej bazie drewna i piżma. Zapach przypomina pola w letnim Grasse.
L'HUILE JASMIN pozostawia skórę cudownie aksamitną, doskonale nawilżoną i dyskretnie perfumowaną.
L'HUILE JASMIN składa się w 98% z naturalnych składników, a wraz z jaśminem z Grasse stanowiącym symboliczny składnik zapachów CHANEL.

Jaśmin

Pod południowym, francuskim ten kwiat w kształcie gwiazdy świeci nieskazitelna bielą. Jego zapach jest zaokrąglony i zmysłowy, jak prawdziwa perła. Zbiory wymagają wysokiego poziomu umiejętności i precyzji. Rozpoczyna się o świcie i kończy zanim pierwsze promienie słońca sprawią, że płatki uschną. Każdy ruch musi być należycie wykonany. Jaśmin z Grasse rozwija swoją pełnię w kultowym zapachu N°5.


L'HUILE VANILLE

Pyszny, otulający olej.
Świeży bukiet kwiatu lipy i knowali rozwija się zachwycająco bursztynowo-waniliowymi akordami z delikatnymi nutami piżma. Subtelny zapach przypomina dzieciństwo i otacza ciało dobrym samopoczuciem.
L'HUILE VANILLE pozostawia skórę cudownie aksamitną, doskonale nawilżoną i dyskretnie perfumowaną.
L'HUILE Vanilla to 98% składników pochodzenia naturalnego zawierający Vanilla Planifolia, symboliczny surowiec CHANEL i kluczowy składnik legendarnej serii pielęgnacyjnej CHANEL Sublimage.

Vanilla Planifolia

CHANEL wybrało wanilię z Madagaskaru spośród 117 rodzajów wanilii na całym świecie. Dobrze zachowana roślina znana jest z właściwości silnie regenerujących i jest używana jako maska do pielęgnacji przez kobiety z wyspy. Od 2004 roku CHANEL uprawia ten roślinny klejnot w naturalnym srodowisku. Zbiór odbywa się tradycyjnie ręcznie, z poszanowaniem naturalnego cyklu wzrostu rośliny. Vanilla Planifolia to legendarny aktywny składnik pielęgnacji CHANEL-


L'HUILE ORIENT

Ciepły, relaksujący ojej, który łagodzi stres
Orientalna kompozycja kwiatowa z korzennymi akcentami róży, nutami kadzidła benzoesu i szlachetnego drewna, tworzy ciepłą atmosferę i zapewnia przyjemny relaks.
L'HUILE ORIENT pozostawia skórę cudownie aksamitną, doskonale nawilżoną i dyskretnie perfumowaną.
L'HUILE ORIENT składa się w 98% z naturalnych składników i zawiera kadzidło, symboliczny surowiec CHANEL.

Kadzidło

Pierwsza podróż Mademoiselle Chanel do Wenecji otworzyła drzwi Orientu. Liczne kolory i wspaniale materiały zachwyciły ją niezwykle. Po śmierci jej wielkiej miłości Arthura Capela, Coco znalazła pocieszenie w tej duchowej atmosferze, przesiąkniętej kadzidłem świętych miejsc. Kadzidło, którego działanie ma charakter uspokajający znany od czasów starożytnych zachęca rowniez do refleksji. Ciepło i bogactwo, które się z tym wiąże charakteryzują orientalne zapach CHANEL z ich cennymi surowcami.Źródło foto: oficjalna strona internetowa CHANEL
www.chanel.com/de_DE/parfum-schonheit/pflege/c/massage-oil-collection.html#blurred
Profil na FB CHANEL
www.facebook.com/chanel/Autor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 17-12-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności