CHANEL N°5 Bath & Body Collection 2020 - nowa kolekcja do kąpieli i ciała

<
Gallery image
>
CHANEL N°5 Bath & Body Collection 2020 1
<
CHANEL N°5 Bath & Body Collection 2020 1CHANEL N°5 Bath & Body Collection 2020 2CHANEL N°5 Bath & Body Collection 2020 3CHANEL N°5 Bath & Body Collection 2020 4CHANEL N°5 Bath & Body Collection 2020 5CHANEL N°5 Bath & Body Collection 2020 6
 
>
 
 

CHANEL prezentuje kolekcję do kąpieli i pielęgnacji ciała o zapachu legendarnych CHANEL N°5. Kolekcja CHANEL N°5 Bath & Body 2020 zawiera 5 produktów - żel pod prysznic, emulsję do ciała, krem do ciała, mgiełkę do włosów i dezodorant w sprayu, które mają zintensyfikować zapach stworzony przez Ernesta Beaux w 1921 roku.  Gabrielle Chanel poprosiła Ernesta Beaux o stworzenie "damskich perfum o zapachu kobiety" - intensywnych i oryginalnych. Kreator zaprezentował jej wizjonerską kompozycję, w której w niespotykany dotąd sposób wykorzystał aldehydy. Mademoiselle wybrała piątą z proponowanych próbek zapachu i postanowiła nadać mu prostą nazwę - N°5. Innowacyjny zapach oraz prostota jego nazwy i flakonu zrewolucjonizowały historię perfumiarstwa.


Marka CHANEL wymyśliła po raz kolejny nowe sposoby noszenia kultowego zapachu CHANEL N°5, dzięki produktom:

Żel pod prysznic N°5

Żel pod prysznic, umieszczony w przezroczystym flakonie w odcieniu różowym, łatwo się nakłada dzięki nowej nasadce Twist and Slide - mechanizmowi stosowanemu wyłącznie przez CHANEL. Aby otworzyć flakon, wystarczy przekręcić nasadkę w lewo. Kremowa, pieniąca się formuła żelu delikatnie perfumuje skórę i sprawia, że staje się aksamitnie gładka.

Formuła żelu pod prysznic zapewnia zmysłową przyjemność obcowania z bukietem N°5.

Żel pod prysznic delikatnie perfumuje skórę i stanowi dodatkowy, najbardziej sensoryczny akcent rytuału perfumowania N°5.


Emulsja do ciała N°5

Emulsję do ciała N°5 umieszczono w oszronionym flakonie i wzbogacono aktywnymi składnikami z róży i jaśminu. Puszysta formuła otula skórę delikatnie nawilżającym woalem przez 8 godz. Łatwo nałożyć ją obficie na całe ciało dzięki nasadce Twist and Slide - mechanizmowi stosowanemu wyłącznie przez CHANEL. Aby otworzyć flakon, wystarczy przekręcić nasadkę w lewo. Wonna, zmysłowa i delikatna aura doskonale dopełnia nuty N°5.

Emulsję do ciała wzbogacono akordem róży i jaśminu. Jej formuła zapewnia łagodne doznania i zmysłową przyjemność obcowania z bukietem N°5.

Emulsja to niesamowicie zmysłowy sposób podkreślania zapachu dzięki delikatnemu perfumowaniu skóry. Produkt stanowi dodatkowy, najbardziej zmysłowy akcent rytuału perfumowania N°5.


Krem do ciała N°5

Krem do ciała N°5, umieszczony w delikatnie oszronionym słoiczku i wzbogacony aktywnym składnikiem pozyskiwanym z róży i jaśminu, subtelnie podkreśla aurę N°5. Jego bogata, zmysłowa i kusząca formuła, nakładana obficie na ciało sprawia, że skóra staje się miękka i pozostaje nawilżona przez 8 godz.

Krem do ciała wzbogacono w aktywne składniki pozyskiwane z róży i jaśminu. Jego formuła zapewnia łagodne doznania i zmysłową przyjemność obcowania z bukietem N°5.

Rytuał perfumowania obejmuje produkty do kąpieli i pielęgnacji ciała, które podkreślają kwiatowy bukiet N°5. Krem do ciała, nakładany obficie, stanowi otulający i nawilżający skórę etap pielęgnacji.


Mgiełka do włosów N°5

Mgiełkę do włosów N°5 umieszczono w przezroczystej, oszronionej wersji legendarnego flakonu. Formuła wzbogacona aktywnymi składnikami róży i jaśminu roztacza subtelne nuty zapachu i nadaje włosom połysk oraz jedwabistą teksturę.

Mgiełkę do włosów wzbogacono akordem róży i jaśminu. Jej formuła zapewnia delikatne doznania i możliwość śmiałego obcowania z bukietem N°5.

Rozpyl obłok mgiełki na włosy. Ten oryginalny i zmysłowy sposób aplikacji zapachu stanowi niezwykle kobiecy akcent N°5 w rytuale perfumowania.


Dezodorant w sprayu N°5

Fala świeżości, która niesie ze sobą kobiece i zmysłowe akordy N°5. Dezodorant w sprayu zapewnia delikatny końcowy akcent rytuału perfumowania.

Inspirowany jedwabistą grą róży i jaśminu, które wchodzą w skład kompozycji N°5, dezodorant do ciała został stworzony z myślą o tym, by delikatnie i zmysłowo

Nuty N°5 znalazły swój wyraz w kompleksowym rytuale perfumowania, który składa się z trzech etapów: kąpieli, pielęgnacji ciała i zmysłów. Kąpiel zachęca do chwili relaksu w pieszczotliwych nutach zapachu i do pełnego zanurzenia w świecie N°5. Nawilżające produkty do ciała to prawdziwy moment błogostanu, który zawdzięczamy nowym, komfortowym, pobudzającym zmysły formułom Dezodorant wpisuje się w zmysłowy rytuał pielęgnacyjny, rozpylany na skórze niczym pachnący obłok. Delikatny pachnący woal stanowi zmysłowy akcent rytuału perfumowania N°5.

Razem te produkty stanowią prawdziwy rytuał odnowy biologicznej. Nowa kolekcja CHANEL N°5 Bath & Body Collection 2020 doskonale sprawdzi się również jako prezent na Boże Narodzenie.


Źródło foto i informacja: serwis prasowy ChanelAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 18-11-2020

KOMENTARZE

Wspaniałości 😊
 
Ewa Wojtaszewska | 23.11.2020 | 11:11

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności